Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam mirki i mirabelki. Generalnie mam problem natury seksualnej, może bardziej w kwestii psychicznej. Generalnie jestem stuleją (za dzieciaka mi stwierdzili stulejkę częściową). Nie robiłem nic z tym bo po co skoro to nie wygoda. Przez to teraz mam praktycznie wszystko utrudnione. Jak masturbacja to tylko podczas kąpieli (wtedy po namydleniu da radę). A trzeba powoli myśleć przyszłościowo (może jakaś mnie pokocha mimo ryja jakbym dostał z 10 kopów od conora mcgregora na twarz, braku zaufania do kobiet po nagłym oznajmianiu przez byłe że w sumie to ich nowy jest lepszy). Patrzyłem że teraz lekarze głównie obrzezają, co rodzi dodatkowy problem. Jaki nasz kraj jest każdy widzi przez co pojawia się strach czy przypadkiem nie wyłapałbym po zębach bo uznaliby mnie za jakiegoś ortodoksyjnego żyda. W dodatku znieczulenie miejscowe a nie ogólne (zastrzyki w członka, trochę bolą chyba). Podsumowując mam w sumie 2 drogi wyboru. Albo nic z tym nie robić, bać się łóżkowych sytuacji bo stosunek będzie z bólem, albo obrzezać, przed zabiegiem wypić małpkę czystej a potem uważać na zęby. Serio ciężki wybór zatem pomocy...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 6
Jaki nasz kraj jest każdy widzi przez co pojawia się strach czy przypadkiem nie wyłapałbym po zębach bo uznaliby mnie za jakiegoś ortodoksyjnego żyda


@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? weźcie się #!$%@? wysilcie bo człowiek czyta te wasze wysrywy i aż zażenowanie bierze jak można tak bezdennie głupią i nieprzemyślaną zarzutkę napisać
co #!$%@?, na marszu niepodległości będziesz fujarą machał?
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli masz 12 lat i takie rozterki to rozumiem. Jeśli nie to chyba bait. Przecież nie tylko żydzi są obrzezani, w USA większość facetów. W Polsce też jakiś %, wiele lasek preferuje takie, wiele ciekawi. Niektórzy to robią i bez stuleji dla własnego komfortu :D
@AnonimoweMirkoWyznania: no problem jest i rozumiem ze krepujacy ale nie tracmy rozumu.
Jak kolega wyzej zauwazyl: obrzezaja ci puloka a nie oskalpuja glowe, wiec o ile nie bedziesz z waclawem latal na wierzchu to nic ci nie grozi. A jesli bedziesz, to faszystowskie bojowki beda i tak najmniejszym problemem. Nie daj sie.zwariowac i nie rob ze stulejki prowokacji politycznej, panie.
Po drugie - nie musisz sie obrzezac i zaden lekarz cie