Wpis z mikrobloga

Na jakiś czas zapominamy o Biedronce i jej ofertach płyt CD między cebulą a jogurtami.

Przyjrzyjmy się jednak sklepowi, który na co dzień oferuje m.in. wydawnictwa muzyczne. Zebraliśmy dla Was baaardzo pokaźną listę albumów, za które nie zapłacicie więcej niż 20 zł! Zapewne wielu znajdzie tutaj coś dla siebie, czy to z czystego posiadania czy uzupełnienia swojej półkowej dyskografii.

https://www.metalnews.pl/specjalne/plyty-rock-i-metal-w-mediamarkt/

#metal #rock #muzyka #okazja #promocja #thrashmetal #deathmetal #muzyka #metalnews
metalnewspl - Na jakiś czas zapominamy o Biedronce i jej ofertach płyt CD między cebu...

źródło: comment_UbTwcosxkgpaqtqeepp59GtSvRiVS12a.jpg

Pobierz
  • 17
Jeśli kupując pierwszą płytę nie czułeś nic przy ściąganiu folii, wąchaniu książeczki, czytaniu tekstów utworów przy wcześniej odpalonej płycie, to chyba już tego nie zrozumiesz


@metalnewspl: brzmi jak #!$%@? trochę, nigdy nie kupowałem płyt bo to relikt minionej epoki
@Piottix: Oprócz faktu posiadania, można tych płyt słuchać co daje satysfakcję większą niż pliki pobrane z internetu. I mowa tutaj o albumach lubianych a nie każdym słuchanym wydawnictwie. Ale tak, to jedno słowo w sumie wyczerpuje temat.
można tych płyt słuchać co daje satysfakcję większą niż pliki pobrane z internetu


@Left_Hand_Path: może tobie szukanie płyty potem odpalanie jej na sprzęcie daje jakąś satysfakcję, dla mnie liczy się wygoda
@Piottix: Exactly ja nawet nie słucham ich prosto z zakupionego cdka. Jestem jak Polacy trzymający pilota w folii w tym temacie.
@metalnewspl: Pamiętam jak znalazłem Reign in Blood koło płynów zmiękczających. Czułem się wtedy jak Drużyna Pierścienia znajdująca Świętego Graala.