Wpis z mikrobloga

Rozumiecie to? W TVP przepychają narrację, że coś jest nie tak z majątkiem Tomasza Grodzkiego (w domyśle: jest za duży i prawdopodobnie coś tu może śmierdzieć). Majątek profesora nauk medycznych i wybitnego chirurga, jednego z najlepszych w Polsce. Jak to powiedziała Holecka: "Tomasz Grodzki dotąd nie odniósł się do zarzutów". Tak, ta sama miernota Holecka, która zarabia więcej od ww. profesora nauk medycznych i wybitnego chirurga tylko dlatego, że niejako zapisała się do pewnej partii. Przecież my żyjemy w nienormalnym kraju - absurdalnym do cna, bo skoro oni to robią 2 czy 3 dni z rzędu, to znaczy, że ta metoda zapewne działa.

Ponad 60-letni gość, wybitny w swoim fachu, nie ma prawa dorobić się w życiu, nie ma prawa jeździć fajnym samochodem. Wszyscy muszą być jak Macierewicz - majątek 10 tys. zł, auto 15-letnie i dopiero wtedy pewnikiem jest to, że taki człowiek jest prawy i sprawiedliwy.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-grodzki-marszalek-senatu-oswiadczenie-majatkowe-wiadomosci-o-kulisach-majatku-oredzie-marszalka-bez-zapowiedzi

#polityka #neuropa #4konserwy #tvpis #bekazpisu
  • 61
  • Odpowiedz
@rorf46: chodziło mi bardziej o naukowy zachwyt. Jeśli 6 prywatnych osób jest zadowolonych z udanych zabiegów to oczywiście, że to się chwali ale nie czyni z niego wybitnego specjalisty. I to tyle z mojej strony nie mieszam się już w tą kampanię.
  • Odpowiedz
@mlotan: Prawda jest taka, że obaj się nie znamy, a Ty nie masz podstaw, by uznawać, że ktoś kłamie w tej sprawie. Ten gość jest "Prof. dr hab. n. med.", nawet pisowcy mówią o nim z uznaniem. A Ty wyjeżdżasz z tekstem, że wiesz, jak się w Google pisze o wybitnych specjalistach i on na pewno nie należy do tego grona...

Tutaj jeszcze: "Jest członkiem licznych krajowych i międzynarodowych organizacji zrzeszających
  • Odpowiedz
@mlotan: Dobra, widzę, że te urojenia i teorie spiskowe nie były przypadkowe, jesteś wyborcą Konfederacji, ech, że też nie sprawdzałem tego i człowiek marnuje czas na jakiegoś szura...
  • Odpowiedz
@rorf46: Wczoraj majtek Grodzkiego porównano do marszałek sejmu Witek - i ona ma 1,5 tys zł oszczędności, pół mieszkania i Fiata Tipo. Przecież to jakieś #!$%@? życiowe nieudacznictwo. Jak w tym wieku, na takim stanowisku, po tylu latach pracy można mieć 1,5 tys oszczędności?!
  • Odpowiedz
@rorf46:

Tutaj jeszcze: "Jest członkiem licznych krajowych i międzynarodowych organizacji zrzeszających chirurgów, m.in. jako pierwszy Polak został przyjęty do American Association for Thoracic Surgery[2]."

A to jakieś szczególne osiągnięcie - być członkiem branżowego stowarzyszenia? :)
  • Odpowiedz
@Dutch: Nie mam pojęcia, ale skoro został tam przyjęty jako pierwszy Polak, to podejrzewam, że to sukces. Chyba że jako pierwszy w Polsce się zorientował, że można to zrobić, ale coś powątpiewam.
  • Odpowiedz
@rorf46:

Chyba że jako pierwszy w Polsce się zorientował, że można to zrobić

Tak obstawiam. Ew. jako pierwszy torakochirurg skapnął się, że jest takie stowarzyszenie.

Ew. jako pierwszy torakochirurg stwierdził że nie będzie cebulił i stać go na 100 $$$ składki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz