Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TonyMontanaWCH: @marv0oo: nie wiem jak jest z SW, ale jak kiedyś zamawiałem preorder AC Odyssey (info o dodatkowej zawartości było podane na stronie) to kod wysłali na maila kilka(naście) dni po premierze gry.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marv0oo: Jak dobrze pamiętam to tak, w RTV. Natomiast wcześniejszą odsłonę AC, Origins kupowalem też w Media Expert, bo tam była jakaś dobra cena jeszcze z tym ich kodem -10 zł bodajże. I wtedy na tą dodatkową zawartość czekałem podobną ilość czasu co w RTV chyba, bo sklep pisał, że muszą czekać na klucze od producenta (więc pewnie w RTV jest tak samo). Tylko no, to jest od Ubisoftu, nie wiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marv0oo: Z tego co rozumiem to premiera gry była dzisiaj, więc ja bym na razie napisał maila i zobaczył co tam odpiszą. Bo rozumiem, że na stronce mieliście wspomniane o bonusowej zawartości przy zakupie w przedsprzedaży?
  • Odpowiedz
@Dzienny: tak, było napisane że to preorder i poniżej jest pokazana zawartość dodatkowa preorderu (co dziwne, teraz preordera już nie ma, a grafika z zawartością dodatkową dalej jest na stronie produktu)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@marv0oo: To piszcie do nich na spokojnie, ew. zaczekajcie z 1-2 tygodnie. Jak nie dadzą to cisnąć, bo nie ma co odpuszczać nawet jak to była jakaś kosmetyczna głupotka.
  • Odpowiedz
@Dzienny: za 1-2 tygodnie to ja tą grę przejdę i już kolorek do miecza mi się nie przyda xD Z jednej strony to bym chętnie ich pocisnął o ten preorder, ale z drugiej to i tak się aż tak nie napalałem na te bonusy
  • Odpowiedz
@marv0oo: no rozumiem o co chodzi, ja przy AC to nie miałem tego problemu, bo gra spokojnie na dłużej niż te 1-2 tygodnie + ten preorder to była dodatkowa misja (mniej lub bardziej ciekawa), więc no bardziej na tym zależało. :D
  • Odpowiedz