Wpis z mikrobloga

Zakończyliście już sezon #motocykle? Bo już od tygodni myślę, że dziś wyjadę moto a jak wychodzę rano to 5 stopni, mokro a na popołudnie zapowiadany deszcz. Nie wiem czy czekać na jakieś ładniejsze dni czy już umyć motocykl i schować na zimę.
  • 13
@baszmar: od kwietnia nie miałem dnia przerwy w dojezdzie do pracy na moto. Zimno mega jeszcze nie jest, a mokry asfat to dla mnie przestała być już wymówka.
@baszmar: najzimniej póki co to były 2 stopnie. Bielizna termo, kominiarka, komin i ciepłe rękawice - można śmigać. A podpinki do kurtki i spodni jeszcze czeka na wpiecie ;)
@ethics: Codziennie dojeżdżam do pracy. Mimo nakładu czasu na przebieranie się w bieliznę thermo, kombi, kominiarkę, dodatkowy komin przeciwwiatrowy to i tak wychodzi lepiej czasowo ze względu na korki i łatwość w znalezieniu miejsca do parkowania w centrum. Raz już musiałem drapać szron z siedzenia. Generalnie jeździć się da ale trzeba brać pod uwagę mniejsza wydajność zawieszenia i opon oraz to, że się kierowcy nie spodziewają, że ktoś jeszcze może jeździć.