Wpis z mikrobloga

@lenovo99: Według mnie koty powinny przebywać na zewnątrz i robić co chcą, w końcu taka jest ich natura. Uważam, że trzymanie ich tylko w domu jest dla nich szkodliwe i z moich obserwacji wynika, że w porównaniu do wychodzących są zblazowane i znudzone życiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@spinatz: a później płacz, że kotek zginął i nigdy nie wrócił, albo został rozjechany przez złego kierowcę, albo został otruty, bo zjadł trutkę rozstawioną przez sąsiada, jakie to piękne jak znajduję się obok ulicy szczęśliwego kotka z wielką dziurą w czaszce. Przynajmniej był szczęśliwy jak wyleciał na kilkanaście metrów w górę po spotkaniu z samochodem

@Green81:
„Koty to gangsterzy świata zwierzęcego, żyjący poza prawem i tam ginący. Mnóstwo z nich nie dożyje starości przy kominku” S. King

Miałem takie, które już nie wróciły i było mi smutno z ich powodu. Kot nie ma właściciela, jedynie tymczasowego opiekuna. Taka jest ich natura i działanie wbrew niej to okaleczanie zwierzęcia i krzywdzenie psychiczne.

Wyobraź sobie, że Ciebie ktoś trzyma w zamknięciu na powierzchni 50 mkw i nie pozwala