Wpis z mikrobloga

#michalkiewicz #neuropa #kosciol #katolicyzm
#bojowkapisu Niczym nie różnicie się... wait a sec, inaczej to szlo, hmmm. O, #4konserwy ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niczym się od islamistów nie różnicie. No może zamiast półksiężyca macie krzyż, zamiast Allaha Jezusa, zamiast 4 żon w hijabach odciski na 4 palcach od samogwałtu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A tak na poważnie zachowanie poniżej wszelkiej krytyki niegodne osoby wychowanej w cywilizacji białego człowieka... Reszta w komentarzu
BlackDave - #michalkiewicz #neuropa #kosciol #katolicyzm
#bojowkapisu Niczym nie róż...

źródło: comment_DmB6kqMRJOAEeSM3NGNRtdh1WaJ4gwKA.jpg

Pobierz
  • 44
Niczym się od islamistów nie różnicie. No może zamiast półksiężyca macie krzyż, zamiast Allaha Jezusa, zamiast 4 żon w hijabach odciski na 4 palcach od samogwałtu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BlackDave: Już jakiś czas temu przy okazji reakcji co poniektórych podludzi z wykopu na film Tylko Nie Mów Nikomu i ich ogólnego zachowania formułowałem taką tezę. Katoli od talibów odróżniają jedynie okoliczności. Mieszkają w cywilizowanym (w miarę)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@matkaPewnegoMirka: Ww. kobieta była molestowana lub zgwałcona przez jakiegoś księdza, a w trakcie tego zamieszania Michalkiewicz się wypowiedział i porównał ją do "#!$%@?".

Później zaczął żebry, że niby chcą go eksmitować, bo #!$%@? wie jakie pierdoły, i że nie ma piniendzy, a tak naprawdę zbierał na ewentualne zadośćuczynienie dla pani, która go oskarżała.

Michalkiewicza nigdy nie lubiłem - nie przemawiał do mnie sposobem bycia i mówienia. Korwin przynajmniej bierze odpowiedzialność za
@matkaPewnegoMirka: @promateosz:

1) pani była ofiarą księdza i to jeśli dobrze pamiętam nieletnią (13 lat?). nie był to pojedynczy gwałt, ale wielodniowe (czy nawet tygodniowe) wykorzystywanie jej
2) pani wniosła sprawę do sądu. sąd przyznał odszkodowanie. Michalkiewicz pozwolił sobie na takie stwierdzenie jak:
- panienka się ustawiła itp
ogólnie opisał to tak, jakby ta pani zrobiła skok na kasę
3) sąd skazał Michalkiewicza na karę 150 000zł na rzecz pani
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@BlackDave: co za kretyn. Jak taki człowiek może sobie potem spojrzeć w swoje odbicie w lustrze?
Inna sprawa, jak bardzo trzeba nie mieć godności, by będąc osobą publiczną i wcale nie gołodupcem, ZBIERAĆ DATKI NA MIESZKANIE. #!$%@?, ja też tak chcę, po cholerę pracować na własny rachunek, jak mogą się anony z internetu zebrać i będzie gotowe?
Człowiek absolutnie bez honoru, pluje na takich. Małoletnia czy niepełnoletnia nie ma to znaczenia,
"Ale dobrze, że ten drań się nie wywinął. Trafił na sprawiedliwego sędziego, który skazał go na osiem lat! – mówi Andrzej Kąkolewski, ojciec Żanety (15 l.). Ksiądz Roman B. (33 l.) ze Stargardu Szczecińskiego molestował ją przez dwa lata – jak stwierdził sąd – zmuszając groźbami i szantażem do seksu."
Ile "troskliwy tatuś" wziął od faktu za ten wywiad z 2009 roku???
https://www.fakt.pl/wydarzenia/ksiadz-pedofil-skrzywdzil-mi-corke/1bw50rn#slajd-2
Katoli od talibów odróżniają jedynie okoliczności


@Kozajsza: ludzi od ludzi odróżniają jedynie okoliczności. Jako że jesteś (domorosłym) psychologiem, polecam się zapoznać choćby z tym:
https://www.newenglishreview.org/Nicolai_Sennels/Muslims_and_Westerners%3A_The_Psychological_Differences/

In Muslim culture it is different—especially for the boys. They have lots of freedom in their early lives and as they get older more and more cultural/religious restrictions and expectations appear to support the family structure. By the time they are 20 years old, their parents
@Usmiech_Niebios: Ten uczuć gdy chcesz zabłysnąć wrzucając anglojęzyczne źródło, ale wrzucasz turbokonserwatywne New English Review, otwarcie antyislamski periodyk, którego twórcy to założyciele i członkowie "Stop Islamisation of America" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Znasz w ogóle jakichś muzułmanów?


Znam i to sporo.

Czytałeś jakąś literaturę porównawczą?


Na pewno lepszą niż New English Review.
Na pewno lepszą niż New English Review.


@Kozajsza: ten uczuć kiedy chcesz pokazać że opierasz się na jakimkolwiek źródle ale piszesz jedynie że inne źródło jest "antyislamskie" nie odnosząc się nawet do fragmentu o małżeństwach aranżowanych który obala tezy o podobieństwie kultur, bo w gruncie rzeczy nie masz źródła swoich teorii ¯\_(ツ)_/¯