Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tez tak macie ze na #tinder #badoo lajki dostajecie glownie od dziewczyn w nie swoim typie? Troche mnie to denerwuje bo jak mam poznac milosc zycia skoro umawiam sie z braku laku z dziewczynami, do ktorych nie czuje porzadania? Ilosc maczy nie jest problemem bo #warszawa i mimo ze jestem 4-5/10 to udaje sie miec po tygodniu nawet te 100 maczy. Wiadomo, z 90% dziewczyn sie nie umowie a te 10% sa zupelnie nie w moim typie (daje im lajka bo chociaz sie spotkam i wyjde z piwnicy). Tez tak macie? #podrywajzwykopem #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Tez tak macie?

  • Tak samo stary 34.0% (32)
  • Przewaznie tak jest ale nie zawsze 37.2% (35)
  • Sprawdzam 28.7% (27)

Oddanych głosów: 94

  • 23
OP: @steppenwolf90: no to gdzie wartosciowy facet po 30 ale niezbyt przystojny i niesmialy ma szukac jak nie w internecie skoro tam same #!$%@? laski :/
@Aldehyd_Glutarowy: i co z tego skoro malo ktora odpisuje
@WPoszukiwaniuStraconegoRigczu: ale jednak musi mi sie fizycznie podobac
@forfiter47: robie, lajkuje tylko te co mi sie choc troche podobaja ale i tak nie sa w moim typie
@pracbazowiec: doprowadzisz gruba do
@forfiter47: może tu słowo klucz to odpowiedni, bo na ile znam takie kobiety to często są adorowane w pracy, jakieś życie towarzyskie mają, więc mimowoli poznają nowych facetów na wyjściach, rozumiem, że bardziej chodzi o to żeby facet był z odpowiednio górnej półki, ale kobiety szukające stałego związku są uczulone na kluby, gdzie są sami ruchacze i na internet gdzie ciężko też komuś zaufać

@AnonimoweMirkoWyznania:

no to gdzie wartosciowy facet
friendzoneForEver: lepsza historia, mam dziewczynę(nie wazne), ale mam tindera, jakas laska zagadala, pisalismy ze 2 tygodnie, juz nawet zapraszala do siebie, i nagle tak sie porobilo ze wpadlem do friendzone, i ona koniecznie chciala poznac moja dziewczyne, ze nie bedziemy ukrywac ze sie zaprzyjazilismy, bo ja jestem tak zayebisty wiec i ona napewno jest i mozemy sie poznac jak przyjadę do niej do miasta. ( ͡° ͜ʖ ͡°
WalecznaPrzyjaciółka: > no i? Sorry kolezanko ale ladniejszych dziewczyn jest wiecej niz facetow. Poza tym wiekszosc facetow jest duzo ciekawsza niz kobiety (hobby, zarobki, ogolna wiedza) wiec albo obniza wymagania wizualne albo beda same.
@steppenwolf90: chetnie przytulilbym taka wysoka ale one na wlasne zyczenie sa same bo chca wyzszego od siebie

Albo obniżysz wymagania wizualne, albo będziesz sam. Jesteś sam na własne życzenie, bo nie chcesz równie brzydkiej co ty.