Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tez tak macie ze na #tinder #badoo lajki dostajecie glownie od dziewczyn w nie swoim typie? Troche mnie to denerwuje bo jak mam poznac milosc zycia skoro umawiam sie z braku laku z dziewczynami, do ktorych nie czuje porzadania? Ilosc maczy nie jest problemem bo #warszawa i mimo ze jestem 4-5/10 to udaje sie miec po tygodniu nawet te 100 maczy. Wiadomo, z 90% dziewczyn sie nie umowie a te 10% sa zupelnie nie w moim typie (daje im lajka bo chociaz sie spotkam i wyjde z piwnicy). Tez tak macie? #podrywajzwykopem #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok

Tez tak macie?

  • Tak samo stary 34.0% (32)
  • Przewaznie tak jest ale nie zawsze 37.2% (35)
  • Sprawdzam 28.7% (27)

Oddanych głosów: 94

  • 23
  • Odpowiedz
OP: @steppenwolf90: co to znaczy "miej zycie towarzyskie"? Chyba nie masz na mysli creeperskie zagadywanie do obcych ludzi. Jednak sporo osob po studiach nadal jest singlami (nawet do 30%) wiec dla tych milionow wg Ciebie zostaje desperackie szukanie? Rozumiem jestes w podobnej sytuacji?


@AnonimoweMirkoWyznania: OP: nie, nie mam na myśli zagadywania do obcych ludzi, aczkolwiek znam osoby, które robią to umiejętnie i wcale nie wychodzi creepersko, chodzi o to, że
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kuźwa tak. Też Wawka i też coś mam tych polubień, ale mało w moim typie,to mogę się umawiać z takimi co nie czuję do nich nic, nawet mogłem poruchać, ale nie skorzystalem. Te co mi się podobają czyli blondyny nie do zdobycia :(
  • Odpowiedz