Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem pytani. Ja sobie wybrałem taki zawód jaki chciałem i nie narzekam. Jeżeli chciałbym pracować w kopalni to prawdopodobnie podjąłbym kroki żeby się tam zatrudnić, ale nie podoba mi się praca w syfie, nawet za tak wysoką pensję.


@Marek1991: No to o co ci chodzi? Mam wrażenie że twierdzisz, że wypowiadać się mozna tylko jak się tam pracowałem. Rozwiń wypowiedź bo nie wiadomo co chcesz przekazać.

@Judger: Więcej ludzi
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: No to walcz, a tymczasem ja będę kosił 13k brutto i kupię sobie mieszkanie za 3 lata zanim zamknięcie mi kopalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
No to walcz, a tymczasem ja będę kosił 13k brutto i kupię sobie mieszkanie za 3 lata zanim zamknięcie mi kopalnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡
  • Odpowiedz
No napisałeś wcześniej, że ciężko jest się dostać do koryta w kopalni jak się nie ma tam rodziny, więc zapytałem, czy w ogóle próbowałeś się zatrudnić w kopalni?


@Marek1991:

więc zapytałem, czy w ogóle próbowałeś się zatrudnić w kopalni?

A powinienem?
Jest wiele zawodów gdzie ciężko się dostać. Do każdego powinienem próbować?
Próbowałeś być kiedyś pilotem myśliwca?
Twoje pytanie jest absurdalne.
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: nie jestem górnikiem ale jestem pewny że 90% osób myślących podobnie do ciebie po jednym dniu na dole by stwierdziła że słusznie tyle zarabiają, pozostałe 10% to ci którzy mają równie ciężko.
  • Odpowiedz
@Janis_samarra: Ty coś dajesz komuś? Tak wiem, Twoje podatki ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale zauważ, że dotacji państwowych jest dużo więcej niż tylko 13stki dla górników. Aha, to że firma państwowa nie znaczy, że wszystkie nagrody idą z podatków bo wykopku drogi firmy mają swój budżet i to, że jedna kopalnia jest nierentowna nie znaczy że cała firma jest na minusie.
  • Odpowiedz