Wpis z mikrobloga

@utede: a czy ja napisałem choć słowo o Lampardzie?

@Finsky: Mourinho do tej pory obejmował kluby walczące o mistrzostwo kraju, oprócz MU ze wszystkimi je zdobywał. Teraz przejmuje zespół, który nigdy na dobrą sprawę w walce o mistrzostwo się nie liczył. Obejmuje klub, który jest w kryzysie, najlepsi piłkarze chcą odejść. W MU miał górę siana do wydania, a i tak nie był w stanie sklecić tam drużyny, w Tottenhamie
@Narcyz_: Na bezrybiu i rak ryba. Ma siedzieć w studiu sky sports to lepiej już posiedzieć na ławce Spurs, przynajmniej więcej na konto wpłynie.
Debilna decyzja to zapadła wczoraj a dziś to już dorzucają do pieca, żeby kabaret trwał w najlepsze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kristof7: Oczywiście, że lepiej. Ja tylko mam bekę z tego, że żaden poważniejszy klub go nie chciał i musiał brać Spurs. Ryzykowny ruch dla niego, klub jest w trudnej sytuacji, a jeśli teraz sobie nie poradzi to już chyba tylko ślepy będzie wierzył w jego wielkość.
@Narcyz_: Jose zaraz stuknie 57 lat. Jeszcze jakiś klub się na niego spokojnie połasi po Spurs - każdy będzie brał pod uwagę, że zespół w kryzysie itd. Jeszcze czeka praca w reprezentacji Portugalii a na koniec jakieś Chiny i kadra Kataru. A potem emerytura w roli eksperta z niebotyczną gażą. Nie taka najgorsza ta przyszłość. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Narcyz_: widziałem poprzedni wpis- wiec spust nad Chelsea i Lampsem masz. Poza tym sugerowanie ze Mourinho nic nie wywalczył z United jest lekki śmieszne, bo z klubem w kryzysie wyciągnął wie mistrza, puchar kraju oraz LE. Faktycznie mało- tym bardziej ze pod koniec blokowali mu wszystkie transfery
@utede: no mam spust nad Lampsem bo udowadnia wszystkim wątpiącym, że byli w błędzie. Między innymi Mourinho. Mieliśmy być klubem środka tabeli a okazuje się, że to Tottenham i Manchester United nimi są. Poza tym robi to wszystko nie wydając ani funta, Mourinho będąc pod ścianą, siedząc na 16 miejscu nie pomyślał nawet o akademii.

Ja natomiast uważam, że jeśli ktoś mówi o pobycie Mourinho w United jak o sukcesie to
@Narcyz_: a gdzie mowa o „sukcesach” Mou? I tak osiagnal sporo mimo wszystko i nie dali mu środków na przebudowę w ostatnim sezonie. Mou nie sięgał do akademii? A kto stawiał na McTomineya? Tuanzebe również zaczął się pojawiać. A United fajna drużyna środka tabeli co ma punkt straty do pucharów xD
Czy faktycznie Lamps cokolwiek udowadnia to czas pokaże... póki co ma dużo szczęścia ze atak mu gra, bo obrona jest
@Narcyz_: Ale #!$%@?. Ole udowodnił, że to nie Mou był problemem w United. KFC to idealny klub dla Mou. Piłkarze mogący się bić o mistrzostwo, ale wciąż uważani trochę za underdoga. Brak gwiazdek insta, gracze w większości dojrzali emocjonalnie i dający z siebie wszystko na boisku. Trzeba pamiętać, że jak Mou dotrze do piłkarzy to oni dla niego zrobią wszystko. Mou potrzebował odpoczynku i jeśli zdecydował się wrócić to nie mogę
@arecki3000: Jasne, to twoje zdanie. Ja tam uważam, że to się nie uda, a gwiazdy odejdą. Spurs naprawdę nie ma startu do czołówki, przede wszystkim przez swoje finanse. Mourinho kiedy przechodził do United też był po odpoczynku. Nie chce mi się wierzyć, że zmienił swoje podejście. Zasług Mourinho dla klubu nie kwestionuje, ale trzeba brać pod uwagę, że jednak kibice w Anglii bardziej czują konflikty między klubami, więc nie sądzę by
@Narcyz_: Jak to nie ma startu do czołówki, skoro:

15/16 - 3 miejsce
16/17 - 2 miejsce
17/18 - 3 miejsce
18/19 - 4 miejsce

To z czym się zgadzam, to pieniądze. Tottenham sobie aspiruje i aspiruje, ale żeby wznieść ten klub na wyżyny po prostu potrzeba hajsu, regularnych transferów i przede wszystkim (!!!) konkurencyjnych tygodniówek. Piłkarze w tym klubie grają ambicją i marzeniami, które zawsze kończą się w którymś momencie,