Wpis z mikrobloga

Skonczcie smiecic pod tagiem #wroclaw

Mam do was drodzy przyjaciele z Wroclawia prosbe, zebyscie zalozyli jakis dodatkowy tag apropos waszych zaintereowan, czyli zaklocen w komunikacji miejskiej.

To niewatpliwie przydatne, gdy informowani sa ludzie, gdzie sa korki, czy w ktorym miejscu doszlo do uszkodzenia trakcji, wiec wydaje sie, ze tag #mpkwroclaw wystarczy pod te informacje!

Tag #wroclaw majacy pona 3200 zainteresowanych jest przez was notorycznie zasmiecany monotematycznymi wrzutkami, ktore sa jeszcze kopiowane przez mniej bystrych uzytkownikow, robiacych tu straszny smietnik.

Niech tag #wroclaw wroci do swojej funkcji, czyli mowieniu o ciekawych wydarzeniach kulturowych, miejscach wartych odwiedzenia, o historii czy budowie swiadomosci wsrod nowych wroclawian, ktorzy musza poznac w jak fajnym miejscu przyszlo im zyc.

Jest tylu turystow, ktorzy chca swietnie spedzic tu czas, a tag tak #!$%@? bzdurami...

Boje sie, ze poza praca/zajeciami w szkole ludzie ci siedza w domu, zamiast korzystac z wielu mozliwosci na boskie spedzanie czasu we WRO!

Wrzucam glownie kwestie zwiazane z architektura, troche socjologii, szeroko pojetego humanizmu, chcialbym, zebyscie takze zrobili cos wiecej dla tego miasta, niz tylko wrzucali memy.

Dziekuje.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #takaprawda
  • 33
@Jud-Suss: Sadzac po Twoich wpisach to czuc tu mocny PR prosto z Urzedu Miejskiego. Od kilku dni na wykopie i rozpychasz sie jak cygan w tramwaju. Wiesz, ze tag #wroclaw ma bardzo duzy zasieg i nie chcesz zeby utozsamiac go z syfem komunikacji miejskiej (to co nazywasz bzdurami w tym wpisie). Guess what! Ten tag dotyczy Wroclawia i wszystkiego co z nim zwiazane wiec bedzie tak jak jest. Jak chcesz miec
@Jud-Suss: No w super miejscu żyjemy. Z każdym tygodniem jesteśmy przekonywani jakie super mamy miejsce a potem się okazuje że no jednak tak nie do końca.

Poza tym jak ten turysta bez wykopu by się dowiedział o wielu atrakcjach, a po drugie w niektórych wypadkach by dalej kwitl na przystanku bo skąd miałby wiedzieć że awaria w MPK?

Uwielbiam poza tym tonnarzucznie własnej wizji w kolejnych wpisach.
@Megawonsz_dziewienc: @KierownikW10: @stormkiss: @shinX: @marsellus1: @kj5: @Tommy__: Chcialbym, zebyscie zajeli sie swoimi zainteresowaniami pod swoim tagiem, ktory na pewno bardzo pomoze podobnym wam osobom, szalenczo zainteresowanym MPK. Na zachete, chcialbym zrobic wam #rozdajo bo wiem przeciez jak zdobywac serca uzytkownikow portalu wykop, rozlosuje wam DARMOWA podkladke pod myszke i dwa dlugopisy, jezeli wykazecie sie pewna elastycznoscia pod moja prosba. Wiem, ze czesc z was wciaz
@shinX: Rozumiem, ze to ty prosiles mnie o udowodnieniu, ze hiszpanska firma budowlana, wyrzucona z placu budowy na ulicy Hubskiej nie musiala zaplacic naliczonych przez miasto kar. Teraz mowisz do mnie "#!$%@?". Zakladam, ze nie widzisz w tym problemu, ze z jednej strony chcesz uchodzic za powaznego czlowieka, oczekujacego szacunku, z drugiej wrzucasz memy z bajki i do mnie bluzgasz?
Tak po ludzku zastanawiam sie, jak sobie radzisz w doroslym zyciu,
@Jud-Suss: To wracaj na skyscrapercity, nie będziemy tęsknić.
Gwoli ścisłości - o nic Cię nie prosiłem. Ty zarzucałeś że nie podpieram się dowodami, więc skontrowałem że Ty również ich nie posiadasz. Nie ma w tym żadnej prośby. Poza tym usuń konto pzdr z fartem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Jud-Suss:

iech tag #wroclaw wroci do swojej funkcji, czyli mowieniu o ciekawych wydarzeniach kulturowych, miejscach wartych odwiedzenia, o historii czy budowie swiadomosci wsrod nowych wroclawian, ktorzy musza poznac w jak fajnym miejscu przyszlo im zyc.

Odkąd pamiętam 3/4 aktywności na tagu (poza memami sezonowymi typu krasnale) to było 'gdzie naprawię słuchawki', 'Mirki jaki fryzjer męski', psioczenie na PWr i marudzenie na Dutkiewicza - obecnie po prostu to ostatnie przejęło pałeczkę pierwszeństwa,
@Jud-Suss: skoro to jest ważne dla mieszkańców - niech bedzie tak jak jest. nie chcę by zamiatano problemy pod dywan (w czym Wrocław jest świetny) tylko dlatego by "malować trawę na zielono"

szczerze mówiąc to mam dość tego nastawienia władz na turystów. to my - MIESZKAŃCY - jesteśmy najważniejsi. świetnie że w mieście dużo się dzieje, ale nie zapominajmy że wiele problemów tego miasta jest przemilczanych od lat!
kiepska, rzadko jeżdząca,