Wpis z mikrobloga

Przez geny które dały mi paskudny wygląd do tego brak dynamizmu i ryj który nigdy się nie uśmiecha nie poznam dziewczyny. Wszyscy powtarzają żeby się uśmiechnac do dziewczyny ohoho i chciałbym czasami naprawdę mam to w głowie ale ja już nie umiem się uśmiechać w ogóle nie umiem i się nie uśmiecham. Banda tych wieśniaków mówi że wzrost się nie liczy ani rozmiar a gdyby różowa miała do wyboru 3 chłopaków wszyscy ta sama wiedzą te same doświadczenia zdolności i wszystko czego nie dotkniesz maja to samo ale różnią się tym że numer 1 jest manletem z dużym nosem i lekkim garbem 2 jest średniego wzrostu czyli 180-190cm lordoza ale sylwetka w miarę i do tego krzywy ryj i 1 i 3 maja po 15cm a 3 to chad 195cm fozlozysty szkielet 25cm i zarysowania szczęka do tego oczy łowcy no to chyba nie muszę pisać jakby się potoczyło to wszystko. Manlet ginie od strzała chada a średni walczy ale ostatnlecznie brakuje mu sił i strzela samoboja.
#przegryw
  • 28
  • Odpowiedz
@Przegrywiusz: stary, no przecież to oczywiste, że bycie ładnym jest bardziej porządaną cechą, niż bycie brzydkim xD laskę też pewnie wolisz ładną, niż brzydką. Lol. O czym ty w ogóle stary piszesz? Jak jesteś brzydszy, to musisz po prostu nadrobić osobowością. Jak jesteś brzydszy ale zajebisty, to nawet z Chadem możesz konkurować. No ale jeśli jesteś brzydki i do tego nudny i przeciętny, no to nie ma już ratunku ( ͡
  • Odpowiedz