Wpis z mikrobloga

@Kempes uważam że żona powinna w małżeństwie być poddana mężowi. Tak samo jak mąż żonie. Niby jak małżeństwo ma przetrwać, jeśli żona nie chce dla męża być oddana i odwrotnie.
  • Odpowiedz
@Kempes: nie zadawaj pytań, nie kwestionuj władzy, nie chciej myśleć sama.
A teraz weź ch£ja w usta bo tak chce Pan.

Wychowujmy dalej w ten sposób połowę społeczeństwa i potem z wyższością mówmy jakie to one są durne i ograniczone.

Jprdl co za żenada.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@Kempes: Pomijając podludzki środek, równie antyrigczowe jest nakazywanie dziecku, żeby było posłuszne we wszystkim. Wspaniały sposób żeby nauczyć dziecka niemanifestowania swoich potrzeb, niewyrażania emocji, wpoić niskie poczucie własnej wartości, brak poczucia sprawczności i poczucia bezpieczeństwa.
Styl autorytarny powinien już dawno odejść do lamusa.
  • Odpowiedz
@Detonae literówka, chodziło o poddanie. Ja wiem, że kojarzy się z niewolnictwem, ale to nic z tym wspólnego nie ma. Chodzi o to by, kobieta i mężczyzna byli wobec siebie zależni na dobre i na złe.
  • Odpowiedz
A teraz weź ch£ja w usta bo tak chce Pan.


@Moitessier: myślę że Terlikowscy jako wzorowi katolicy mogliby się z tobą nie zgodzić, polecam katolicką edukację seksualną od nich, a dopiero potem pisanie komentarzy, bo robić błędy w dyskusji tak prostej do zaorania to jednak trochę wstyd ¯\_(ツ)_/¯

@Kempes: dzieciak dostał 5+ podkreślony jest fragment z poddaństwem, najprostsza konkluzja to że dzieciak po prostu pomylił poddaństwo z oddaniem, w przeciwnym
  • Odpowiedz
@Bonaparte_34 pewnie że możesz poradzić, książka jak każda inna tylko że trochę stara i jakieś świry robią sobie uga buga do niej co niedzielę ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jak wiadomo każda książka która jest już bezużyteczna, znajduje drugie zastosowanie w kominku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Kempes: tak czy siak, zamiast nabijać się z edukacji Terlikowskich czy ogólnego podejścia kościoła do współżycia czepiasz się słówek interpretujesz po swojemu i ośmieszasz wojujących ateistów. Ja nie wiem, brakuje ci wiedzy żeby wyśmiać coś co autentycznie należałoby w tej instytucji zreformować? Zeszyt od katechezy dowodem na niewolnictwo kobiet...
  • Odpowiedz