Wpis z mikrobloga

@mac_jg: mam pozwolenie na 10szt, szafa miesci 10szt ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@wybitny_znawca_kobiet: Widzę, że przy 3 szt długiej już jest ciasno( ͡º ͜ʖ͡º)
Te liczby podawane na ile starczy... Moja ma chyba 13 czy 15 że powinno się zmieścić... Tylko, że nikt nie brał pod uwagę tego, że aby się zmieściło to trzeba wyjmować zamki z broni i mieć inny
@zosiasamosia1: Zawsze możesz się bronić.
I tak, zastrzelić jak psa - tak samo psa nie możesz zastrzelić, tak samo człowieka. Masz prawo się bronić. Obrona polega na to, że odpierasz bezpośredni zamach na życie swoje (czy kogoś innego), ale jak tylko atak ustanie, to tracisz od razu to prawo. Tym samym jak ktoś Cię atakuje z siekierą to możesz strzelać, ale jak przestanie, zacznie uciekać, zabije kogoś, ale przestanie, itd. to
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mac_jg: ciekawe jak sąd zareaguje w takim wypadku. Czytałam wywiad z gościem który uciekał rowerem przed sebixami i się przewrócił i postrzelił jednego sebka z czarnoprochowca. Sąd go uniewinnił ale w Polsce to nigdy nie wiadomo. Ale dobrze wiedzieć. Ps możesz z Tą bronią wyjść na miasto np w kaburze schowana czy musisz w skrzynce przechowywać? Bo rozumiem że strzelanie tylko na strzelnicy prawda? A co z kluczem do szafy? Zawsze
@mac_jg: mysle, ze jeszcze kilka długich zmieszczę, szafa nie jest taka mała jak się wydaje. Bardziej boję się o amunicję bo cierpię na kompulsywne zbieractwo i mimo, że mam na stanie 500-800szt wolnej amunicji 9mm to i tak dokupuję ilekroć jestem w pobliżu sklepu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@elDaszko: super wyklejona, szacun, sam wszystko ogarniałeś czy z jakiegoś poradnika?
@zosiasamosia1:

Czytałam wywiad z gościem który