Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drzuo: Zwykły piekarnik, mam w nim opcję "pizza" (góra dół i dodatkowo włącza termoobieg) ale góra dół nagrzany do piekielnej temperatury 250°C i wrzuconej pizzy na ok 10 minut w zupełności wystarczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hello_7: Powiem tak zjadłem 1/2 pizzy i czułem się swietnie, po podobnej ilości kupnej pizzy zgaga, mega ciężko na żołądku i ogólnie masakra. Więc samo mówi za siebie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@algus: aj tam. Ja dosyć często robię pizzę i też na cieście chlebowym. Hooj tam z jakimiś kamieniami i 320°. Normalna blacha, 180° i w ciul składników na grubo i wychodzi zajebista ( ) 2 kawałki i najedzony.
  • Odpowiedz
@Andrut_japko: Dokładnie! Takie są najlepsze, babcie kiedyś robiła na cieście jak na drożdżówkę że ciasta to miałeś chyba z 5cm a kolejne 5 to były dodatki, 2 kawałki i człowiek pełny a nie cienki placuszek. Fakt takie też kiedyś robiłem ale z tą jest mniej zabawy bo porcję ciasta w rękach brzydko rozciągam i wrzucam na blachę.
@Rolnikt: Bo była to pizza ze składników które miałem w lodówce a zostało
  • Odpowiedz
@Ban_gladesz: Faktycznej roboty to max 1 lub 2h ze sprzątaniem po tym wszystkim .Najdłużej się czeka na ciasto bo optymalnie powinno rosnąć 3 dni, to co jest na zdjęciu rosło niecałe 24h i wyszło też niezłe chociaż nie aż tak lekkie jak to 3 dniowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz