Wpis z mikrobloga

@Dead_Inside: tak, ma być z matematyki, bo wszyscy wiemy że umiejętność rozwiązywania całek to klucz do rządzenia państwem.

Ciekawe ilu profesorów prawa ze specjalizacją z prawa konstytucyjnego by to rozwiązało. Zapewne #!$%@? wiedzą o tym jak działa państwo, co nie, i powinniśmy im odebrać prawa wyborcze.
  • Odpowiedz
@Miszczlaborant: odpowiedź brzmi - #!$%@? by to dało, oprócz pworotem systemów testowanych w przeszłości, a które nazywał się oligarchiami. Ilekroć prości ludzie byli pozbawiani praw politycznych, tylekroc byli dymani na potęgę. Kłania się historia rzymu, całego średniowiecza, rewolucji francuskiej i tak dalej.
  • Odpowiedz
takie coś powinno być przy głosowaniu do Sejmu


@Miszczlaborant: Wychodzi na to, że pewna, znajoma pani nauczyciel od matematyki, która głosowała na Napieralskiego, bo był 'przystojny', a nie przez wzgląd na jego intelekt, czy poglądy, byłaby zachwycona takim pomysłem.
  • Odpowiedz
@AFAFAFE: no i #!$%@?, jak ktoś nie umie całeczki w sumie dość prostej, no to przykro mi bardzo.
Można w drodze wyjątku, na łatwiejsze głosowania dać sinus, równanie jakieś albo pochodną, niech będzie.
  • Odpowiedz
tak, ma być z matematyki, bo wszyscy wiemy że umiejętność rozwiązywania całek to klucz do rządzenia państwem.


@p0lybius: no to niech bedzie test na inteligencje, wiedzy o panstwie, ekonomii, whatever. cokolwiek. na durne prowadzenie auta sie zdaje miesiacami, a mozna decydowac o losach milionow ludzi ot tak? no dajcie spokoj.
  • Odpowiedz
  • 0
@Miszczlaborant: odpowiedź brzmi - #!$%@? by to dało, oprócz pworotem systemów testowanych w przeszłości, a które nazywał się oligarchiami. Ilekroć prości ludzie byli pozbawiani praw politycznych, tylekroc byli dymani na potęgę. Kłania się historia rzymu, całego średniowiecza, rewolucji francuskiej i tak dalej.


A Polacy nie są dzisiaj dymani na potęgę?
  • Odpowiedz
@AFAFAFE: a najbardziej martwi mnie, że to całka nieoznaczona i nie da się podać odpowiedzi jako cyfry. Przykre to, że wykopki piszą HAHA TAK POWINNO BYĆ KTOS NIE UMIE TO DEBIL a tak naprawde nikt tu ne umie xd
  • Odpowiedz
@p0lybius: akurat prawnicy muszą dobrze znać logikę. I gwarantuję Ci, że każdy profesor prawa gdyby musiał to bez trudu nauczyłby się jak rozwiązać proste całki.
  • Odpowiedz