Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamarosz: Byłem ostatnio na weselu u kumpla i on miał Bjorna, w sumie to sam wziął w ciemno. Okazało się że wchodziła bardzo dobrze, przy stoliku co chwila ktoś chwalił, a na drugi dzień cudo, zero kaca. Jak nie lubię pić wódki, tak po tej ciut się jednak przekonałem do tego alkoholu (ʘʘ)
@ kamarosz Byłem na weselu z bocianem. Ludzie sporo wypili, sam sobie nie pożałowałem. Wchodziła dobrze, nikt po niej chory nie był, a i butelką ładna sporo osób podziwiało i zachwalało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamarosz: ogiński. Robiłem ślepe testy dla kolegi wśród klientów i znajomych. Ogiński wygrywał z wyborowa, absolutem I bocianem . Bocian przegrał z wyborowa.
@kamarosz: Jeżeli masz w pobliżu market Dino to oni mają cały czas promocję na każdy alkohol, kupując 10 sztuk 11 sztukę masz gratis (musi być jeden rodzaj i każde w butelce)
@kamarosz: Polecam Ogiński, ale negocjuj cenę, bo 21.50 zł to za dużo, powyżej 200 szt. jest 20.84 zł, ale myślę, że powinni zejść do 20.50 zł. Za taką cenę kupowałem.
Mireczku robiłem niedawno własne wesele i miałem ten sam dylemat co wziąć. Stanęło na bocianie i uważam że jeśli chodzi o stosunek cena/jakość to najlepszy wybór. Do tego bardzo ładna zdobna butelka z cienką szyjką, z której zajebiście wygodnie się polewa i ładnie wygląda na stołach :D