Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Kiedy byliście po raz ostatni tak naprawdę zadowoleni, w którym roku, jaki odczucia temu towarzyszyły?

Ja chyba w Sylwestra 2000 roku, pamiętny dzień u progu nowej epoki, piłem wtedy wódeczkę ze znajomymi, paliłem blancika, a w tle leciał kawałek Jennifer Lopez.. wszystko wydawało się takie beztroskie i błogie, bez bólu, bez głębszych refleksji nad egzystencją. Z każdym następnym rokiem była równia pochyła.

#nostalgia #przemyslenia #30plusclub #kiciochpyta
  • 13
  • Odpowiedz
  • 1
@tomosano jakiś 2005/2006. 3 lub 4 rok studiów i kameralna Impreza na stancji która przerodziła się w imprezę 40 osobową. Z przeważającą ilością dziewczyn :) co ciekawe żadnych strat finansowych. Do dziś ze znajomymi wspominamy ten wieczór. Jennifer Lopez wtedy pewnie też leciała.
  • Odpowiedz
@tomosano: '98 kiedy Jordan zdobywa swój ostatni szósty pierścień kiedy przegrywając z Bullsami kradnie piłkę Mallonowi i robiąc indywidualną akcję wykonuje decydujący rzut
  • Odpowiedz
Kiedy byliście po raz ostatni tak naprawdę zadowoleni


@tomosano: Jakieś 22 lata temu gdy miałem 19 lat i byłem pierwszy raz poważnie zakochany. Takie 90% szczęścia.

A wcześniej 100% jak miałem 15-16 lat, miałem 386DX i grałem całe dnie w gry typu Dune II, DOOM, Theme Park, Sim Farm, Theme Hospital, itd. Najszczęśliwszy czas i absolutnie zero zmartwień, tylko codzienne szczęście wylewające się z komputera i Secret-Service.

Z każdym rokiem gorzej
  • Odpowiedz