Wpis z mikrobloga

W sumie pierwszy raz wypowiem sie na temat tej sprawy choc juz troche czasu minelo.
Majac na uwadze patologię w policji dlaczego z góry wiekszosc broni tego policjanta jak tak na prawde narazie gowno wiemy. Zginal mlody chlopak, nawet jezeli latal z tematem (a tego nie wiadomo, bo co chwile inna wersja) to wg niektorych zasłużył na smierc w wieku 21 lat.?Ogladalem ten reportaz gdzie wypowiadała sie narzeczona i niedoszla tesciowa i nikt mi nie wmowi ze to jakas patologia. Wiadomo ze telewizja zagrala na jedną strone, ale widac bylo przejęcie w oczach matki tej narzeczonej z czego mozna wywnioskowac ze zaden z niego bandzior nie byl. Przypominam, ze policja to instytucja ktora na 18 lat wpakowala komende do pierdla, zabili A. Stachowiaka na komendzie a ostatnio dwóch lebkow nagrywalo filmiki jak gnebia pijaczkow. A takich przypadkow sa setki.Dlaczego tutaj zakladamy ze policjant jest niewinny skoro moze byc jednym z wielu mocno "odpalonych" w polskiej policji. Z jednej strony cisniemy na kosciol (i slusznie) ze za wszelka cene bronia swoich pedofilii i tuszuja sprawy a z drugiej przyzwalamy zeby organ który ma zapewnic obywatelowi bezpieczeństwo robil dokladnie to samo. Bo powoli wyglada na to, ze robia wszystko byle kolega za mocno nie beknal

#policja #konin
  • 5
Albo zawsze te szydery, polska policja zlapala groznego przestepce z 0.5 marihuany = 100 dzialek dilerskich no i beczka xD A tutaj chlopak moze mial troche sciery przy sobie tyle ze go nie złapali tylko od razu kule wylapal i juz heheszkow nie ma
@emcter: o tym wlasnie mowie, to dziala w dwie strony. Poki gowno wiemy to nie mozna oceniac ani policjanta ani chlopaka. Ale tak szczere robiac za te psie pieniadze to jedyne co bym zrobil to probowal chlopaka zlapac, nawet na moment bym nie chwycil za kabure. A o tym policjancie cos wiadomo? Wiek, staz w policji ?
@LuckyLuciano Ja jestem zdania co ten ekspert w reportażu - policjant podjął taką decyzję i poczuł się zagrożony więc teraz musi to uzasadnić.

Nie uważam, że dobrze jest strzelać do każdego, zginął człowiek i jest tragedia. Wszyscy się nakręcają bo sprawa budzi duże emocje - zginął młody chłopak. Winny czy nie winny ale zginął.
Teraz zasadność bada prokuratura i imo trzeba czekać zamiast toczyć wojenki w internecie xd