Wpis z mikrobloga

@Cock_Inside:
To będę próbował. Myślisz że do piątku będą ddorzucać?
Chciałem kupić kupić, ale 220 to kosmiczna cena.
22 to aż za tanio, mogli dać więcej, tylko tylko w normalnej cenie ~50.
@deryt: najtańszy pad na rynku z nieskończoną możliwością konfiguracji pod siebie do każdej gry na Steamie. Ale nie, bo 69zł. Ja swojego kupowałem dwa lata temu na zimowej za 200+. Teraz dokupilem drugiego, żeby korzystać z Remote Play Coop.
Za 50 samego pada byś brał,


@TrueGrey:
A gdzie ja napisałem że bym brał? A gdzie napisałem że w ogóle chcę płacić koszty wysyłki? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
@Cock_Inside:
A czy możliwe jest kupno dwóch? Jeden dodało mi do koszyka (nie było wyboru ilości) drugiego nie ma na stanie. Czy jak się pojawi to czy będę mógł dorzucić drugiego? I czy koszty wysyłki się zdublują, czy pozostaną 47?
A gdzie ja napisałem że bym brał? A gdzie napisałem że w ogóle chcę płacić koszty wysyłki? Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.


@deryt: Po prostu przeczytałem Twoja wypowiedź w jednym kontekście, nie wiedziałem, że wypowiadasz się bez składu, więc faktycznie moja wina.

To będę próbował. Myślisz że do piątku będą ddorzucać?

Chciałem kupić kupić, ale 220 to kosmiczna cena.

22 to aż za tanio, mogli dać więcej, tylko tylko w
@spider:
No niestety widzę że faktycznie naraz można jeden :/

- nie wiedziałem, że zakładasz, że przedmioty fizyczne w sklepach mają darmową wysyłkę/teleportują się


@TrueGrey:
Nie korzystałeś nigdy z aliekspress? Liczyłem na koszty wysyłki wliczone w cenę. A na pewno nie prawie 50 i jeszcze każdy liczony osobno.
- nie wiedziałem, że zakładasz, że przedmioty fizyczne w sklepach mają darmową wysyłkę/teleportują się


@Cock_Inside:
Patrząc na recenzje (jednak nie te pierwsze, a po jakimś czasie używania) PC-towych graczy,
to nawet z tymi kosztami te 69 pln już nie brzmi źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)