Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
"Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil"
22 letnia #p0lka przeznaje się mojemu Chadowi, do tego ile penisów było w jej vedżajnie. Kiedyś ktoś uklęknie przed nią i spyta "Wyjdziesz za mnie?".
Taki los milionów polskich mężczyzn.
#przegryw #tinder #badoo #seks #blackpill #redpill #stulejacontent #logikarozowychpaskow #zwiazki #przygodyprzyszlejzony
B.....W - "Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil" 
22...

źródło: comment_xfuPvtgptmvzLI21b38t4gkeigkE9sAO.jpg

Pobierz
  • 201
@CuckCuckKlan: @Blackpill_RAW tzn... ta 18-latka, która miałą 30 partnerów seksualnych, o której pisałem - spytałem jej, czy tak bardzo lubi seks, czy po prostu leczy w ten sposób kompleksy. Przyznała, że to drugie. To jest niezdrowe. Ta laska 22-latka co miałą 50-70 partnerów, była po prostu nimfomanką, lub o nimfomanię się ocierała (z czym ja, osobiście, nie mam problemu). Takie przypadki to ekstremum. Ale to, o czym OP pisze w tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@Blackpill_RAW: ciekawe jest to, że tylko na wykopie widzę ból dupy facetów, że kobieta śmie mieć bogate życie seksualne xD w realnym życiu ani razu nie słyszałam od żadnego znajomego, czy kogoś z kim się spotykałam, żeby miał z tym problem. Ludzie na tym portalu żyją w jakiejś bańce, myśląc, że świat kręci się tylko wokół r u c h a n i a.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Blackpill_RAW: to wyobraź sobie kobietę która spała tylko z jednym przez np 4 lata ale była bolcowana w wszystkie dziury i na wszystkie sposoby jakie se możesz tylko wyobrazić. Bo to przecież jej chłopak to niczego mu nie odmawiała i walil ja przez te 4 lata z 900razy.