Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 133
"Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil"
22 letnia #p0lka przeznaje się mojemu Chadowi, do tego ile penisów było w jej vedżajnie. Kiedyś ktoś uklęknie przed nią i spyta "Wyjdziesz za mnie?".
Taki los milionów polskich mężczyzn.
#przegryw #tinder #badoo #seks #blackpill #redpill #stulejacontent #logikarozowychpaskow #zwiazki #przygodyprzyszlejzony
Pobierz B.....W - "Przecież nie wszystkie są takie rozwiązłe! To tylko jakiś mały promil" 
22...
źródło: comment_xfuPvtgptmvzLI21b38t4gkeigkE9sAO.jpg
  • 201
@Hellbike: No i wyjaśnione ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą śmieszy mnie ten ból doopy. Kobieta może uprawiać sex tak samo jak każdy, a że kobiety w tych sprawach mają zdecydowanie łatwiej to już nie ich wina ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Blackpill_RAW: Takich przypadków będzie więcej z prostego powodu:

- kobieta ma zdecydowanie łatwiej by zdobyć seks - seks, nie związek
- facet musi mieć wygląd, pieniądze i status społeczny

Gardzę #!$%@? z jednej i drugiej strony barykady, natomiast tego najazdu na opa nie rozumiem.

Tu nie chodzi o podejście do seksualności. Obecnie to nie ma żadnego znaczenia. Możesz mieć super rozwiązłe poglądy, ale jak wyglądasz jak ten sławny przemcel to na
ciekawe jest to, że tylko na wykopie widzę ból dupy facetów, że kobieta śmie mieć bogate życie seksualne


@ierospap: Bogate życie seksualne czy dużo partnerów seksualnych? Bo to nie do końca to samo....
I raczej chodzi o to że okłamują później swoich betabankomatów.

w realnym życiu ani razu nie słyszałam od żadnego znajomego, czy kogoś z kim się spotykałam, żeby miał z tym problem


@ierospap: Nie spotykasz się z przegrywami.
@Blackpill_RAW: Kolejny trol, ja #!$%@?ę, nawet ty... Masakra co się to porobiło.
Jak to skomentujesz @Eugeniusz_Zua?
Tutaj jest więcej troli niż normlanych ludzi. Ja rozumiem że ludzie sobą nawzajem maniupulują i okłamują się w realu, ale po #!$%@? robią to w necie?

A może to choroba psychiczna? Tak jak gość co myśli że jest Napoleonem siedzi w wariatkowie, tak te #!$%@? myślą że są przegrywami i może też powinni tam
@Eugeniusz_Zua: Wydawało się że jest spoko, a to kolejny @anonanonimowy321.

Poważnie pytam teraz, nie myslałeś o terapii czy coś w tym stylu?


@Eugeniusz_Zua: O tym mówię, do czubków z nim, bo wydaje mu się że jest kimś kim nie jest.

Asperger to wybór? Czasami bym chciał do jakiejś napisac tylko jestem mentalnym 8 latkiem pod względem relacji międzyludzkich


@Blackpill_RAW: 8 latek który nie rucha to nie przegryw.