Wpis z mikrobloga

@maikeleleq: Za te jechanie po matce w kwestii tuszy powinna dostać prądem. Chlopie daj sobie spokój bo za 5 lat sama będzie gruba ale bedzie miec 150 powodow ku temu. Swoja drogą taki brak szacunku to nie wrozy niczego dobrego.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: laska sprawdza czy jesteś w stanie strzelić jej plaskuna. Jeśli nie jesteś tzn że nie jesteś jej godzien. Chłop jest jak zegar, coś jest nie tak jeśli nie bije ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maikeleleq: Jakby mi jakaś tfu p0lka matkę tak obrażała to wjechałbym jej na ego tak, żeby długo to rozpamietywała z nadzieją na wywołanie jakichś nowych kompleksów i zablokował. Czy wy ludzie ni krzty honoru nie macie, że dajecie sobie tak na głowę wejść? Plują na was, a wy mówicie, że deszcz pada... tragedia.
  • Odpowiedz
@maikeleleq: kiedyś mi dziewczyna jak się rozstawaliśmy zrobiła wjazd na to, że mam "za duże BMI", pracę która jej się nie podoba, palę shishę i coś tam jeszcze. Problem jest tylko taki, że było tak samo jak zaczynaliśmy się spotykać i jak się rozstawaliśmy xDDD
W sumie to nawet schudłem w czasie spotykania się z nią więc można powiedzieć, że pracowałem nad poprawnym BMI ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@zyxen:
Ja #!$%@? z wami wykopkami. Wszedzie cucki i bety... jakbys cos z babami mial doswiadczenia to bys wiedzial, ze takie #!$%@? suki powiedza wszystko by Ci tylko jak najbardziej dowalic.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maikeleleq: nie słuchaj #!$%@? tych pseudo napinaczy wyżej. Dobrze zareagowałeś nie dając jej satysfakcji że ruszyło cię jechanie po twojej matce (gorzej tylko jeśli faktycznie cię nie ruszyło). Ale jeśli nie zerwałeś z nią po takiej rozmowie, to jesteś mega #!$%@?, bo laska uważa ciebie i twoją matkę za gówno
  • Odpowiedz