Wpis z mikrobloga

Dzień doberek :)
Panowie jakiś słuchawki byście polecili do #ps4 ?
Mam aktualnie dedyki do PS4 ale czas na zmianę - pęk pałąk :(
Patrzę po rankingach ale nie wiem czy tego nie piszą czy co ale w większości nie ma dźwięku przestrzennego 7.1 jak to mam w dedykach.
Spodobały mi się SteelSeries Arctis 5 oraz Razer Kraken V2 Pro. Ale nie widzę w ich specyfikacjach tego że mają dźwięk 7.1 :(
Może coś innego? Zależy mi żeby dobrze się komunikowały z PS4, nie muszą być bezprzewodowe, cena tak do 400zl :P

Dzięki!

#sluchawki #xboxone #pcmasterrace (może pc'towcy też zechcą pomoc :))
  • 8
@Just_Doesnt_Know
@10129

Hm to ciekawe :P a dla mnie to był jeden z głównych rzeczy jakie muszę mieć :D czyli złowili mnie frajera haha naprawdę myślałem że zwłaszcza do gier FPS to jest mus.

@skowallo stealth 700 kosztują ponad 700zl :o to już przesada..

Hyperx wireless całkiem spoko są. Ponad 3 stówki na A... to mieści się w budżecie. Chyba słyszę się na nie :)
@skun1: Moje nieprodukowane już, budżetowe słuchawki Takstar Hi 2050 wraz z Fiio A1 podpięte do pada grają dwie klasy lepiej niż kupione tydzień temu Sony Gold, które pójdą na zwrot lub sprzedaż bo MOIM zdaniem są niewygodne, grają kiepsko a to całe VSS to takie efekciarstwo jak naście lat temu w mojej wieży Sony.
Teraz czekam na Fidelio X2, które kupiłem żeby spróbować czy może to wszystko zagrać jeszcze lepiej.
IMHO