Wpis z mikrobloga

@normal_user: pokaż mi gdzie ktoś napisał że chce decydować co oni chcą robić geniuszu?

Patologia istnieje w różnych postaciach i dzieci z domów patologicznych potem zbierają żniwo dzięki swoim rodzicom. Taka od zawsze jest rzeczywistość.

Nie rób więc kurtyzany z logiki - bo chodzi tylko o to by nie wynosić na ołtarze patologii i chorób umysłowych tylko piętnować.

Jak za 10 lat będzie ich syn lub córka tańczyła na rurze w
@ArpeggiaVibration: tak z ciekawości, bo wywalone trochę mam na to, ale o jakiej kulturze i wartościach mówisz, które tak chcesz odbudować, bo brzmi trochę jak „pieprzysz głupoty, bo tylko ja mam rację” ¯_(ツ)_/¯
@sked: a jaka jest kultura polska i na jakich wartościach jest budowana? Na bolszewickich czy postkomunistycznych wg ciebie - a może nazistowskich czy orientalnych gdzie czcimy szczury?

Jeżeli nie wiesz to podpowiem - sprawdź co to znaczy polski strój narodowy.
@sked: Jeżeli polskojęzyczna osoba nie wie czym charakteryzują się polscy bohaterowie i święci we czci za swoje postawy i z czego czerpali oraz jakimi wartościami się kierowali to nic na to nie poradzę. Polska kultura to ponad 1000 lat historii i ewolucji oraz jasna hierarchia wartości. Wystarczy samemu się doedukować - sorry - ja nie będę tracił czasu na trolli i zastępował twoich nauczycieli czy mentorów. Jakbyś chciał sam się dowiedzieć
@SPIELER1: następna podpowiedz w takim razie: egoizm i przedmiotowe traktowanie dzieci do nich nie należy i są to w naszej kulturze antywartosci. Definicja cechy i wzor kobiecości i męskości też sa bardzo jasno określone.

Chłopek przebrany za babę i odwrotnie jedynie w cyrku.