Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #bekazpisu #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
A przypomniała mi się akcja w tamtym miesiącu.
W domu rodzinnym zorganizowano imprezę z okazji okrągłej rocznicy ślubu moich rodziców.
No i przyjechał brat ojca z ameryki.

No i zaczęła się rozmowa, na temat dzieci wujka.
[wujek] No mamy jedną córkę Klaudie ale niema się czym chwalić
[ciotka] jak to się niema czym chwalić, jaka ładna laska z nie jest, zaraz wam pokażę
[mama] no pokaż pokaż
Pokazuje nam na fejsbuku, ja od razu obczajam jej insta
[wujek] czym się chwalić, to #!$%@? jest
[ciotka] co ty mówisz
[wujek] a co nie ? cycki zrobione, dupa zrobiona, geba zrobiona. Wrzuca co chwile cycki do internetu
[ciotka] eh...
[rodzina] no bo teraz taka moda jest wujek nie przejmuj się,
[wujek] ja to już mam w dupie dorosła jest, ale moja córka to #!$%@?. W głowie ma gówno, jej facet z 20 lat starszy od niej
[ciotka] przynajmniej se radzi...cały kraj zwiędziła ma fajne auto
[wujek] Radzi sobie, przecież on jej wszystko sponsoruje, zobaczymy kiedy mu się znudzi ruchanie jej.. zobaczymy gdzie Claudi wyląduje .. ja niewiem po kim ona to ma...

A w załączeniu Klaudia.. xD

s.....4 - #logikarozowychpaskow #bekazpisu #logikaniebieskichpaskow #zwiazki 
A przy...

źródło: comment_xueXiysyyjv0UXFZTE3XoqLLAJVoN8Dn.jpg

Pobierz
  • 19
@samuraj24: jak to nie bait to przykre, że ojciec tak o córce mówi : [

Btw. idąc jego tokiem rozumowania, to jego matka, a jak nie matka to babka też #!$%@?ą była. Bo takie czasy były, że mąż utrzymywał dom itd.

Chyba, że się puszcza i zdradza faceta na prawo i lewo to ma racje... a jak jest z jednym to co z tego, że jest starszy i ją utrzymuje. Tak
@PotwornyKogut: No też wujka szanuje chociaż widziałem go 2 razy w życiu - może trochę przegiął.
Ale chyba każdy z nas nie chciał by mieć córki:
- typowej insta modelki tutejszych czasów
- sztucznie zrobionej od glowy po dupę
- i faceta z którym jest tylko z względu na jego portfel dodatkowo 20 lat starszy.
- której jedynym osiągnięciem w życiu to to że rucha ją jakiś bogaty facet
@skud @samuraj24 no tak, ale takie gadanie to totalny brak klasy. Chamstwo i warcholstwo.

Dla mnie to w ogóle wygląda jak zawiść, bo młoda, znalazła se bogatego chłopa i już ma pewnie więcej niż stary w jej wieku, a nie zdziwię się, jeśli więcej niż kiedykolwiek miał.
Praktycznie żadnym wysiłkiem zdobyła to czego on nie miał w jej wieku.

Nie jest to powód do szczycenia się i uważania się za "kobietę sukcesu",