Wpis z mikrobloga

@Kazach_z_Almaty: Problemem nie jest to, że prawak ma kumpla geja czy Ujgura. Bo to się czasem zdarza.

Problemem jest to, że prawak nie rozumie, iż ludzie bratają się z podobnymi sobie. Kulczyk nie romansuje ze sprzątaczką, a komunista rzadko chodzi na piwo z kucem.

Prawak zatem nie rozumie, że jego kumpel gej/Ujgur to też zwykle prawacki idiota, a nie typowy reprezentant społeczności. I jako prawacki idiota również głosi prawackie idiotyzmy plasujące
@koroluk o nie, ktoś napisał komentarz sprzeczny z moją ideologia! To nie może być, to niepodobna! Przecież widziałem reportaż CNN, przecież mówili, że wszyscy Ujgurzy są nieszczęśliwi, że miliardy w obozach koncentracyjnych, że holokaust 2.0! Jak on śmie pisać, że nie dotyczy to wszystkich! Jak on śmie! On musi być prawakiem! Nie! Nie zostawię tego tak, mój tęczowy mózg nie wybaczy mi. Muszę coś z tym zrobić.
@willard: Ano faktycznie. Nie wiem dlaczego mi się ubzdurało że Rosja. Chociaż z drugiej strony z tego co napisałem można również wysnuć wniosek że ktoś sobie mieszka w 1800 roku na terenie ówczesnego zaboru Rosyjskiego i snuje swoje rozważania ( ͡° ͜ʖ ͡°)