Wpis z mikrobloga

@Nusantara:
- zaatakuj Izrael zaraz po ogłoszeniu przez niego niepodległości
- dostań #!$%@?
- o nie czemu Izrael zabiera nam terytorium
- znowu zaatakuj
- dostań #!$%@?
- o nie czemu biorą więcej

Gdyby kózka nie skakała to by nóżkę jeszcze miała.
  • Odpowiedz
  • 18
@EndThis:
- Kilku gości rozwala drzwi w twoim domu
- Zajmują sypialnie, łazienkę, kuchnie i duży pokój
- razem z rodziną musisz nocować na balkonie
- na każde wyjście z domu i przejście przez mieszkanie musisz mieć zgodę obcych lokatorów
- nowi lokatorzy blokują ci dostęp do lodówki, a wodę do mycia dostajesz w wiadrze
- nowi lokatorzy w swojej łasce proponują ci zawarcie układu pokojowego

Rozumiem, że grzecznie podpisujesz układ
  • Odpowiedz
DLACZEGO WSZYSCY WOKÓŁ NIE LUBIĄ ŻYDÓW?!


@Nusantara: oglądam czasem kanał YT pt. "Tajemniczy Świat Żydów" i mam wrażenie że ten pan Żyd który go prowadzi też nie lubi izraela XD i twierdzi że to nie jest wcale żydowski kraj bo nie przestrzegaja Tojry

ciekawe czy byłby uznany za antysemite hmm

Dlaczego Ortodoksyni Żydzi nie uznaja Izraela? Które grzechy sa największe. Spotanie Live q&A
  • Odpowiedz
@Nusantara: Sami arabowie sprzedawali żydom ziemie w czasach imperium osmańskiego a potem brytyjskiego, potem w 1947r. sytuacja była jaka była, ONZ podzielił kraj na dwa i wystarczyło wybrać pokój a nie wojnę myśląc że Liga Arabska zgniecie mały Izrael, ten ich ośmieszył i wygrał prawie wszystkie konflikty w XXwieku. Potem Egipt i Jordania powiedzieli mi to lotto i oddali Gazę i Zachodni Brzeg pod kontrolę Izraela, w dupie mając że kompletnie
EndThis - @Nusantara: Sami arabowie sprzedawali żydom ziemie w czasach imperium osmań...

źródło: Zrzut ekranu 2024-04-14 121059

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nusantara: a Palestyńczyków sąsiedzi lubią? Pewnie przypadkowo pozamykali swoje granice i nie chcą ich wpuszczać. Hmm to na pewno nie dlatego że gdziekolwiek się pojawią będą robić zamachy lub obalać swojego dobrodzieja jak próbowali w Jordanii. Kraje arabskie i to nie wszystkie, wspierają palestyne bo nienawidzą Izraela a nie dlatego że im żal Palestyńczyków ich mają w dupie.
  • Odpowiedz
@EndThis Ale bzdury. Ty mylisz inne kraje arabskie wokół Izraela z Iranem. Kiedy Iran prowadził wojnę z Izraelem i dostał #!$%@??

Tak samo Iran to nie Arabowie ja #!$%@?ę xd z kim ja tu siedzę. Tak Iran czasem wspiera bojówki między innymi Hezbollah ale Hamas to nawet Izrael wspierał xddddd więc kto tu się zfrajerzył? Więc to też nie jest takie czarno białe jak próbujesz to przestawić

Więc Iran nigdy nie prowadził
  • Odpowiedz
@EndThis Po części sprowadza się do tego co się stało wczoraj i na przestrzeni tygodni. Nadal powtarzasz prawicową retorykę Izraela a kraje które ten #!$%@? obskoczyły jak Egipt czy Jordania już mają normalne stosunki z Izraelem a reszta nie, więc mało czego to dowodzi
  • Odpowiedz