Wpis z mikrobloga

@agulana mi sie ostatnio często wydawalo że on jest pijany xD robił wojny, wyzywał ludzi którzy mu dali łapki w dół, za chwilę mówił że on ma na nich #!$%@? bo jemu nie zależy ... najgorsze że wczoraj ci ludzie sie wkręcili i naprawdę chcieli mu pomóc, niektórzy do niego dzwonili a on sie zachowywał jakby nie miał całkiem dobrze z głową, zamiast szukać tej swojej żony czy dziewczyny to pił alko
@Norskee zaczęło się od tego że niby go zdradziła i okradła xd powiedział jej że dzwoni na policję a ona uciekła, ale zostawiła wszystko w domu, torebkę, tel i wgl. Potem zaczął gadać o jakiejś mafii, że mu ta jego laska dosypała z jakimś typem narkotyków do drinka i że on umiera...wydawało mu się że ta mafia stoi u niego pod blokiem, dzwoniła do niego jakas baba, chyba jej koleżanka i kazała
@Amikamamy: po co wykupil stream zeby potem miec na bb wywalone i ludziom problemy robil?jak chcial sluchac muzyki to mogl puszczac tylko muzyke, chetnych mial przeciez, a nie wariowal Puszczal obraz bb a glos sciszal tylko muzyke dawal ,odchyl ludzi denerwowal a potem ich wyzywal
@agulana A dzisiaj i w sumie już wczoraj ludzie pisali na czacie że ludzie na wykopie sie nabijają z tej akcji i podobno wykopki takie są że " masturbują sie do czyjejś krzywdy " czy jakoś tak tam jeden typo napisał XD i chcieli nas poblokowac ale nie mają jak XD
@agulana: ale ja nie wiem czemu to robił czy wykupił nie oglądałam u niego tylko weszłam bo ktoś tu pisał że potrzebuje pomocy że coś tam coś tam więc weszłam a tam cala ta akcja była dzisiaj weszłam zobaczyć czy wszystko ok ale cisza totalna czarno
@Gabka_xd: no ale on cos tak sie darl ze pracowac chciala i tak bardzo chciala ze w koncu dupa pracowala, to myslalem ze sie okazalo ze w jakims burdelhaus, szczegolnie ze tak wyl jacy to niebezpieczni sa z tej firmy-mafii i chca go zabic XD
@Norskee A to tego nie słyszałam, słyszałam jak mówił że go zdradziła z jakimś narkomanem chyba i że firma glas czy jakoś tak to jedna wielka mafia i ten jej typ na boku właśnie jest w tej mafii XD on wgl gadał bez ładu i składu, jedna laska zadzwoniła na policję i on miał tylko zadzwonić i to potwierdzić to to #!$%@?ł i zaczął wymachiwać udawanym pistoletem XD