Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Od września jestem przedsiębiorcą. Wcześniej nic nie znałem się na prowadzeniu firmy. Cały czas słyszałem że ZUS zabija firmy.
  Ale kurwa serio? Około 1250zł stałej kwoty. Ja pierdole. Jeśli kogoś ta kwota zabija, niech lepiej zamknie firmę, bo widocznie niszczy rynek. Firma nie dupa, nie każdy musi ją mieć.
  Rozumiem protestować na temat podatków,bo tak - to boli :(
  #gospodarka #przedsiebiorczosc #firma #wlasnafirma pokaż całość

  odpowiedzi (143)

 • avatar

  Mircy i Mirabelki, jest taka sprawa, że poszukuję kogoś kto ma na nazwisko "Czwartek". Otóż już tłumaczę po co i dlaczego!

  Mój rozowypasek ostatnio miał strasznie ciężki dzień. Krótko mówiąc, co się mogło nie udać, to się nie udało. Było to w ostatni czwartek. W ramach poprawiania humoru zacząłem żartować, że jeżeli chce, to sobie przeprowadzę poważną rozmowę z tym "czwartkiem", i jeszcze przeprosi za swoje zachowanie. Różowy stwierdził, że chciałaby to zobaczyć.

  Ostatnio mieliśmy rozmowę o planach sylwestrowych, więc zaproponowałem jej, zakład: jeżeli załatwię jej, że czwartek ją przeprosi za ostatnie zachowanie, to ona zgodzi się, bym to ja wybrał nam plany sylwestrowe. Różowa przyjęła zakład nie domyślając się co mi po głowie chodzi i myśląc, że zakładam się o rzeczy niemożliwe. ( ͡º ͜ʖ͡º)

  Stąd moje pytanie: czy jest jakiś Czwartek na sali? A może znacie jakiegoś Czwartka lub jakąś Czwartek z poczuciem humoru? Jeżeli tak, to prosiłbym o PW. W ramach odwdzięczenia się chętnie wyślę Czwartek/Czwartkowi/ewentualnemu pomocnemu Mirkowi czy Mirabelce mały prezent. :)

  PS. Jeżeli nie znasz, będę wdzięczny za + dla zasięgu. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

  #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #heheszki
  pokaż całość

  odpowiedzi (24)

 • avatar

  Hej, w związku z tym że przerzuciłem się na bezprzewodówki robię #rozdajo moich Krakenów od Razera. Słuchawki mają niecały rok, bez śladów użycia. Nie chce mi się użerać z Januszami na Olx, wolę uszczęśliwić jakiegoś Mirka lub Mirabelkę przed świętami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Zasady standard, zwycięzcę wylosuje spośród plusujących jutro o 21.37 przez mirkorandom. Wysyłka na mój koszt do paczkomatu. Zielonki mogą brać udział ale tylko jeżeli konto ma ponad miesiąc. LGBT won.

  #sluchawki #gry
  pokaż całość

  odpowiedzi (79)