Wpis z mikrobloga

Nie uwierzycie... Kupiłem Mbappe i gra mi się zajebiście, ale jak Mbappe to i Neymar by się przydał zamiast mojego Mane, ale tylko 5k coisnów na koncie xD. Myślę sobię, a w dupie, sprzedaje Mane i za coisny robię niewymienną wymianę Ligue1 81+, przecież za tyle kasy musi wkońcu wpaść Neymar albo Mbappe. Zrobiłem 6 wymian i same gówna. Mowię nie, bedę robił tak do rana to i tak nie wypadnie, szkoda tylko kasy i czasu, zrobię jeszcze tylko tą gorszą wymianę ze szrotu co został w klubie i koniec na dzisiaj fify. I oto on... Tadaaaaa
#fut
Pobierz civikus911 - Nie uwierzycie... Kupiłem Mbappe i gra mi się zajebiście, ale jak Mbappe...
źródło: comment_sOXE5DivdGQ4DDXWGq9EzhB4vHeY4ZfZ.jpg
  • 15
@M888: no mysle ze to nie podbije ceny wiecej niz o 5k jesli mam byc szczery, ja poprostu nie zwracam na to uwagi. A mysle ze fun z gry do czasu sprzedazy jest tego wart :)
@M888: no nie wiem, z ciekawosc sprawdzilem na przykladzie neymara i normalnie lata po 1070000 i po minucie znalazlem taka karte bez rozegranego meczu :) oczywiscie w takiej cebie
@kowi1910: A ile razy handlowałes ikonami albo takimi kartami 1M+? Pytam bez złośliwości :) Na PS4 aktualnie Neymar kosztuje 1.065 a najtańszy świeży jest za 1.080