Wpis z mikrobloga

  • 39
Wielki plus dla #decathlon Legnica! Przyjechałem z połamanym namiotem quechua o 20.40 do sklepu. Kierownik osobiście podszedł zainteresowany co dwóch młodych ludzi robi z namiotem. Po wymianie zdań zaproponował bez patrzenia na paragon całkowity zwrot kasy za namiot ot tak :) namiot kupiony rok temu. Bez otwierania i sprawdzania starego namiotu z jego pomocą wybraliśmy nowy z racji potrzebny i dopłacilismy różnice w cenie. O 21 wyszliśmy ze sklepu z nowym namiotem! Nigdy nie spotkałem się jeszcze z tak życzliwym i profesjonalnym podejściem do klienta. :) #decathlon #namiot #quechua
  • 5
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@anonim1133: pojechaliśmy tydzień temu nad morze i nagle się połamał.. Gość stwierdził, że połamał się raczej przy złym składaniu ale cóż :p zwróci pieniądze za namiot :)
  • Odpowiedz
@ljanik7: no ja miałem podobnie, kupiłem buty do biegania, przebiegłem się w nich raz, okazało się, że są za duże, na gorąco na drugi dzień zaniosłem i powiedziałem jaki mam problem

pani od obsługi klienta wymieniła mi na mniejszy rozmiar bez mrugnięcia okiem, te które oddawałem oczywiście nosiły ślady użytkowania, na pewni nie trafiły z powrotem na półkę
  • Odpowiedz