Wpis z mikrobloga

@mroz3: zaszczani menele będą sobie grzac dupę w autobusie, zazdroszczę kierowcy zapachów. Jak bezdomny chce pomocy to sa od tego ośrodki pomocowe policja i straz miejska a nie #!$%@? autobusy. Co za banda debili.
  • Odpowiedz
@leftfinger: chyba nie jeździłeś nigdy zimą tramwajem... Trzeci wagon 105 w składzie (4 w Krakowie) to była zwykle mobilna noclegownia. Teraz jak są nowe tramwaje to mniej ich widać, może się przenieśli na 9, gdzie dalej jeżdżą 105.
  • Odpowiedz
@pilot1123: Jeździłem, na dworcu u mnie w mieście jest regularna noclegownia pasażerowie uciekaja z poczekalni od tego smrodu, jeżeli pomoc społeczna polega na pozwalaniu menelom ogrzewania dupy w kounikacji miejskiej i to jedyny pomysł na rozwiązanie problemu to dla mnie jest żałosne działanie pod publiczke które utrudnia życie normalnym mieszkańcom którzy na to wszystko musza płacić.
  • Odpowiedz
@mroz3: Elegancko. Kaiser Budwajzer przejrzy posty swoich pracowników na fejsuniu i tych krytykujących będzie sadzał za fajerą żulobusa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@leftfinger: noclegownie isnieją. Żule nie chcą w nich siedzieć, wolą w autobusach/tramwajach. Ludzi to wkurza, sam wiesz dlaczego. Kanar takiemu żulowi nic nie zrobi, motorniczy też nieszczególnie. pasażerowie oczekują działania, a noclegownie się nie sprawdzają. Imho to przynajmniej dobra próba.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mroz3: mam nadzieję że w ramach odkażania tego autobusu zostanie zalecona kąpiel w kwasie siarkowym 6.

co za banda debili... a może tak z dobrego serca El Presidente wpuści bezdomnych do gabinetu?
  • Odpowiedz
@mroz3: ale tam będzie musiało #!$%@?Ć, bo smrodem to będzie ciężko nazwać. Jeżeli będzie to rzeczywiście Volvo 7000(A) to masakra, bo tam cały smród z sekcji pasażerskiej zawsze leciał do kabiny. Dadzą może kogoś kto dostał kiedyś na linii w kinola i nie ma węchu już w ogóle XD No i generalnie autobus będzie potem do kasacji, bo doczyścić tego nie doczyszczą po takim stężeniu menelni.

Z drugiej strony jestem ciekaw
  • Odpowiedz