Wpis z mikrobloga

Dlaczego ponownie próba jest wykorzystywanie MPK do rzeczy do których nie jest stworzone? Wcześniej ta akcja z tym, że motorniczy MPK mieli robić za kurierów prezentów, teraz kierowcy mają wozić żuli? Nosz do cholery, ja czaje, że heeeej pozytywny PR i w ogóle, ale wstawmy się w miejsce takiego pracownika MPK, przecież jechać ogrzewanym autobusem pełnym żuli to będzie masakra jakaś, nie wspomnę o tym, że pijaki mogą coś odwalić, być niebezpieczni czy coś. Kierowca nie jest pracownikiem pomocy społecznej, a kierowcą.
Już nawet nie będę się rozpisywać, że można by było pomagać bezdomnym w logiczniejszy sposób i często, że sami z tego nie korzystają, albo, że na pomoc bezdomnym można by wziąć pieniądze zarobione z jarmarku świątecznego za który prywatna firma nie płaci miastu nic (XDDD), ale co ja tam wiem

#wroclaw #mpkwroclaw
Reepo - Dlaczego ponownie próba jest wykorzystywanie MPK do rzeczy do których nie jes...

źródło: comment_cfRanzZw0yJDvU4UPg7RlZOGmkaNwKbg.jpg

Pobierz
  • 26
@Reepo: Ja jestem ciekawy jak to będzie rozwiązane logistycznie. Przecież nie ja jedyny już widziałem człowieka, który się oblał piciem w autobusie albo któremu kebs wypadł z ręki. W jaki sposób te osoby zjedzą ten ciepły posiłek i co to będzie? Będą jakieś stoły w tym autobusie? Jak będą przygotowywane, przecież te wszystkie piecyki elektryczne mają sporą moc i chyba taki akumulator autobusowy ich nie udźwignie. Co zrobią w przypadku gdy
@Tommy__: Nie żebym bronił pomysłu, ale pytania akurat niespecjalnie porywające :)

Przecież nie ja jedyny już widziałem człowieka, który się oblał piciem w autobusie albo któremu kebs wypadł z ręki. W jaki sposób te osoby zjedzą ten ciepły posiłek i co to będzie?

Zapewne na postoju ;)

Będą jakieś stoły w tym autobusie?

Pewnie będą, albo nie będą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak będą przygotowywane, przecież te