Wpis z mikrobloga

Jest #afera

@Bananada wczoraj wrzuciła bardzo mądry post na granicy prawa, propagujący symbole komunistyczne. Pikanterii tej sprawie dodaje fakt, że zawodowo jest nauczycielką i powinna mieć świadomość tego, że jednak ciąży na niej większa odpowiedzialność za to co zamieszcza w sieci. Natomiast ona tłumaczy swoje zachowanie żartobliwym podejście do tematu. Śmieszkowaniem()...

I teraz przechodzimy do sedna całej sytuacji. @Harmideron zgłosił całą sprawę moderacji. Lasce usunięto post i zaczęła bóldupić https://www.wykop.pl/wpis/45915125/usuneli-mi-post-w-radzieckiej-czapce-w-dodatku-ozn/. @Harmideron mimo swojej słusznej postawy wyłapał bana, natomiast bardzo głupie zachowanie naszej nauczycielki pozostało bez żadnej konsekwencji. Teraz wyobraźmy sobie co zrobiliby internauci, gdyby zobaczyli podobne zdjęcie u mirka. Donosy poszłyby aż do Kuratorium Oświaty i szkoły, w której pracuje. Ostatnia sytuacja z Chajzerem dobitnie pokazuje co spotkałoby mężczyznę za tego typu głupotę, bo inaczej tego nazwać nie można...

@Bananada mam nadzieję, że w tej szkole nie uczysz historii, bo to byłby już strzał w stopę...
#przegryw #p0lka
  • 14
@Poliorketes: w celach artystycznych w polskim prawie jest dozwolone uzycie owych znakow, a owa czapka byla czescia przeprania. Jesli tak bardzo to boli to nie trzeba mnie obserwowac, ale jakies 185 osob dalo rade zrozumiec zart. Ja nie mam sobie kompletnie niczego do zarzucenia. Pozdrawiam cieplutko i zy ze smacznej kawusi