Wpis z mikrobloga

Szukam świeżaczka dla kobity - mandarynka, grapefruit, coś takiego - byle nie jabłko. 200 zł byłoby spoko :) Jest coś sprawdzonego? Patrzałem na serię Guerlain np. Herba Fresca albo Mandarine ale w opiniach to słabo z trwałością ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@corka_mirka help!

#perfumy
  • 31
@sunny-d: nie będzie łatwo mireczku (,) Mandarine Basilic to jeden z piękniejszych zapachów na lato jakie znam, ale na mnie trwałość jest bardzo słaba. 10 strzałów na ubrania przed wyjściem obowiązkowo, przez co nie wiem czy kupię flakon kiedy skończy mi się odlewka, a sam zapach jest naprawdę genialny. Bardzo lubię soczystą mandarynkę w perfumach i sama takiej poszukuję dosyć bezskutecznie. Mam w domu próbkę czegoś zbliżonego
@corka_mirka: wiem, że jest problem ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie chcę pchać się w ciężkie zapachy bo tu jest bardzo grząski grunt a świeżaczki to coś co panna bardzo lubi :) CK IN2U mega się podoba ale to raczej odświeżacz powietrza.
Ewentualnie jakby ogarnąć coś lekkiego, pośredniego na wiosnę, lekko kwiatowego (ulepów nie szukam)? Good Girl bardzo też się podoba no ale tutaj budżet nie jest z