Wpis z mikrobloga

Miraski, mam taką zasadę, że niczego niie czarnolistuje, by wiedzieć co w mirko piszczy. No i czytając co wypisujecie na #patoruski czy #rafatus jestem przerażony skalą waszego zbydlęcenia. Niby większość tutaj jest przeciwna prześladowaniu w szkole, wielu było ofiarami. I co? Wielkie gówno. Niczym nie różnicie się od oskarków i julek, ktorzy mieli ubaw gdy jakiś przegryw miał zamaczany łeb w kiblu. Tylko czekacie, aż ktoś na wizji będzie zgnojony. Im bardziej , tym dla Was lepiej. Te same mechanizmy.
#niepopularnaopinia #patostreamy
  • 23
@kiszczak: xD jesteś naprawde ograniczony jeżeli myslisz ze oburzylem sie z tego ze wpis jest o mnie, oburzylem sei z powodu twojego uogólniania bo wrzucasz do jednego worka osoby ktore nie maja z tym nic w spolnego, patrz lacunafabularnie, forbot, niebezpiecznik i wiele innych osob ktore dostarcza przywzoity kontent na wykop
@Toby_Flenderson Uogolnienie osób odwiedzających tagi, bo mimo wszystko zdarzają się pojedyncze przypadki osób o zdrowym rozsądku. Ty naprawdę jesteś ograniczony jeśli nie wiesz jak działa mirko i na czym polegają dyskusje. One dotyczą konkretnych wpisów. A we wpisie wyraźnie napisałem o którą część mirko chodzi:

czytając co wypisujecie na #patoruski czy #rafatus jestem przerażony skalą waszego zbydlęcenia.


Gdzie tu mowa o całej społeczności Wykop.pl?
@GULIWER85 Czas na to jest od dawna. To jednak niczego nie zmienia w perspektywie tego co mirkom na tych tagach daje radość, a o tym jest ten wpis.

@CzeskaSauna Skąd wiesz, że tego nie zrobiłem? Poza tym, to kim jesteśmy definiuje teraźniejszość, a nie przeszłość.