Wpis z mikrobloga

Miraski, mam taką zasadę, że niczego niie czarnolistuje, by wiedzieć co w mirko piszczy. No i czytając co wypisujecie na #patoruski czy #rafatus jestem przerażony skalą waszego zbydlęcenia. Niby większość tutaj jest przeciwna prześladowaniu w szkole, wielu było ofiarami. I co? Wielkie gówno. Niczym nie różnicie się od oskarków i julek, ktorzy mieli ubaw gdy jakiś przegryw miał zamaczany łeb w kiblu. Tylko czekacie, aż ktoś na wizji będzie zgnojony. Im bardziej , tym dla Was lepiej. Te same mechanizmy.
#niepopularnaopinia #patostreamy
  • 23
  • Odpowiedz
@CzeskaSauna: Niektóre listwy na łeb są nawet śmieszne ale jak ktoś #!$%@? kogoś w amoku to jest już lekka przesad. A tych co podnieca takie ostre gnębienie człowieka to albo jest niedojrzały lub #!$%@? umysłowo.
  • Odpowiedz
@kiszczak: A więc znęcałeś się wcześniej nad innymi a teraz dopadły cię wyrzuty sumienia na starość? Dobrze że ja nigdy taki nie byłem. Nie podniecam się sadyzmem na strimach, oglądam patostrimy od ponad 3 lat (słynnego remontu u Magicala) W patostrimach nie interesuje mnie sadyzm i przemoc ale dobry humor, śmieszne akcje, głupawe teksty aktorów i zabawne donejty. Wiesz że u takich osób gnębionych trauma może pozostać na całe życie, znałem
  • Odpowiedz
  • 1
@DzikiOrangutan Mam, bo zadośćuczyniłem zadanym krzywdom. I oczywiście są ludzie, którzy oglądają to z takich pobudek jak Ty. Ja jednak jestem przerażony skalą komentarzy typu: Rafał, ucz się jak marlenke bic. Mam nadzieję, że rafatus sue dziś zeszmaci. Powinien być gwałcony dildem. Ale mu #!$%@?ł.
I wiele, wiele innych, które o autorach mówią, że jedyne czego w patostrimach szukają to całkowite zgnojenie człowieka.
  • Odpowiedz