Wpis z mikrobloga

W co takiego #przegryw gra? Ja teraz pociskam w Ace Combat 7 i Age of Empires 2 oraz czekam na ostatnie DLC do Anno 1800.

Na czym gracie

  • Xbox One 8.9% (5)
  • PS4 16.1% (9)
  • PC 67.9% (38)
  • Switch 1.8% (1)
  • Konsole poprzedniej generacji 5.4% (3)

Oddanych głosów: 56

  • 19
  • Odpowiedz
ok. 50zł na jakiejś stronie z kluczami. Kupiłem wersję na windows store bo była tańsza a i tak mogę grać z goścmi ze steama.

W AoE3 jestem prosem online

Ja jestem jeszcze zielony w 2. W 3 grałem za dzieciaka kiedyś
  • Odpowiedz
@Ozja Czuje że byśmy się zrozumieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Uwielbiałem grać w Anno i AoE... Różne części... Wszystkie gry strategiczne gdzie twoim zadaniem jest budowa państwa są dla mnie miłością
  • Odpowiedz
No ja kupiłem to głównie dla ulepszonej grafiki. Na pewno pomógł w decyzji fakt że nigdy tak naprawdę nie grałem w AoE 2. Oprócz tego to podobno dokładnie taka sama gra. O aoe4 jeszcze niewiele wiadomo więc się nie nastawiam


@Granat556: Oprócz tego to bardzo też lubię serię total war. Czekam na warhammera 3. Może razem zagramy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Days Gone (polecam)


@Vinny: to ciekawy przypadek, bo recenzenci kręcili nosami, a gracze chwalą. Jak pytałem kumpli to też wszyscy mówią, że super gierka. Za to na odwrót jest z Fallen Order, recenzje wysokie, a jak gram to dla mnie gierka 6-7/10 tak samo piszą ludzie w komentarzach na golu
  • Odpowiedz