Wpis z mikrobloga

@Danicen: Znakomicie, polecam, jestes jedyna osoba ktorej w tym roku nie obraziłem na wypoku, mam nadzieje ze sie czujesz lepiej ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) jebnij łiski z kranu xd
@Majk_: nie ma sie czym przejmowac, widac ze przegryw nigdy profesjonalnie nie korzystal z LinkedIna i podniecajace sie tym #!$%@? pomyslem dzieciaki rowniez, takze nic nie #!$%@? co najwyzej zaprosi go do znajomych kilku hinduspw co mu wkleja gotowe oferty pracy ktore wysylaja do wszystkich :)
Oscar Developersky? xD studia na MIT, podróże do okoła świata, konferencje, biegła znajomość 3 języków, wolontariat w afryce xD co jeszcze xD


@konklawe: o panie, dzieki za schlebienie, bo poza MITem to opisales wlasnie mnie :D Tylko pewnie nie mam prezencji chada :)
@doomer-2020: konferencje to level easy, bo kazdy bywa. trzy jeyzki tez spokojnie, jak wliczamy Polski (w sumie tu wlasnie widze, ze przesadzilem, chyba jeszcze sie nie obudzilem :) ), podroze moze nie dookola, ale po swiecie. Wolontariat w afryce jak najbardziej tak
@konklawe: wołaj do wyników xD jak będą pytać o telefon to powiedz, że jesteś zapracowany i nie masz czasu gadać xD
I pytaj HRówny co mogą ci zaproponować za to, że cię poleca