Wpis z mikrobloga

Jestem laską i mam zasadnicze pytanie do Was Ci co narzekacie na brak dziewczyny (sama mam faceta). Dlaczego wszyscy,którzy mieli problem z znalezieniem sobie laski mieli wygórowane wymagania co do wyglądu dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°) ??? Że laska musi mieć wielki biust, twarz jak z okładek CKMu, super w łóżku, najlepiej max 165 wzrostu i małe stopy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Serio nie myślicie,że aby wyjść z przegrywu powinniście obniżyć wymagania urodowe jeśli chodzi o laski ( ͡º ͜ʖ͡º) ? Rekordzista,którego spotkałam, chciał mieć laskę jak z brazylijskich telenoweli a inne odrzucał bo były brzydkie.

#przegryw
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Elegance: kobieto nie wiesz co czynisz, kobieta wystarczy żeby była ładna i szczupła, no i może inteligentna. Jakie cycki, jakie stópki. A no i jak ma 180 cm to też lipa.
@Elegance: Na to czy się jest przegrywem nie miało się wpływu, czyli pech w loterii genetycznej, z czym się może wiązać to, że jest się brzydkim i np mało inteligentnym. Odziedziczyć też można różnego rodzaju choroby, co też może wpływać na to,, że się jest przegrywem. Przegrywając na starcie, jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że w kolejnych etapach życia będzie się doświadczać non stop porażek. Chodziłabyś z brzydalem, mało inteligentnym w dodatku