Wpis z mikrobloga

Wszyscy za Martyna.
Produkcja - no, bo ona taka zwykła dziewczyna z sąsiedztwa i ludzie się z nią utożsamiają. XD Najnudniejsza laska tej edycji. Przez prawie dwa miesiące ciężko ją było zauwazyc. No, ale w Polsce lubią ludzi bez własnego zdania, niewyróżniający się, nudnych. Ja dziękuję, nie chce być utożsamiana z kimś takim jak ona. Jej jedyne osiągnięcie to ścięcie włosów, cel fajny, efekt beznadziejny.
Wafle - proste, za Kamilem nie będą, Wiktor tak na dwa razy, a Martynę łatwo zmanipulować, a to może pomóc w wybielaniu ich wizerunku.

Jeśli ona naprawdę wygra to będzie tak oczywista ustawka jak ze złotym biletem dla Wiktora. Halo produkcja, obudźcie się! Może media2 to łyka, ale chyba tylko te kilkanaście osób i nikt więcej. XD
#bigbrother
  • 3
@dejkawkie: Cały czas pieprzenie o jej przemianie, Rafałek stwierdził że na początku była stłamszona innymi mocnymi osobowościami,teraz coraz bardziej jest sobą .Zauważyłam że nawet do wielu osób chamsko się odzywa, skoro już odpadli i nie mają wpływu na np nominacje, więc nie musi już im lizać dupy.Ogólnie strasznie drażni mnie jej depresyjny wyraz twarzy i fałszywość.Ona nie może tego wygrać!
@dejkawkie: tak samo było w poprzedniej edycji z Madzią. Póki było więcej osób, nikt na nią nie zwracał uwagi. W momencie, kiedy grupa zaczęła się wykruszać i rozpoczął się romans z Olkiem, Madzia zyskała w oczach widzów