Wpis z mikrobloga

@Szyszkalogin: Nie ma desantu na plażę Omaha Beach. Hitler nie wysyła von Paulusa pod Stalingrad tylko dajmy na to rzuca oddziały Volkssturmu, a Józef Wissarionowicz pada ofiarą spisku Berii.
No i jak wtedy wyglądałaby mapa świata?
@Ulfric_Stormcloak: no kurde, aż dziwne, że na to nie wpadł ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie żeby w pewnym momencie uważał Słowian za podludzi. No ale mógł tak nie uważać. Mógł też po prostu nie rozpoczynać wojny, albo w ogóle nie anektować Austrii i Czechosłowacji. W ogóle mógł się nie zabierać za rządzenie Niemcami.
no kurde, aż dziwne, że na to nie wpad


@Iskaryota: bo był durniem

Wielu niemieckich oficerów widziało szansę w tym w jaki sposób społeczeństwo na podbitych terenach zsrr, odbiera Niemców.

Nie bez powodu Ukraińcy witali III rzesze, jak wyzwolicieli.

Na co wpadł dureń Hitler?

Na fizyczną eksterminację jeńców i krwawe, wyniszczające rządy na wszystkich podbitych słowiańskich terenach.
jaka neutralna Szwajcaria? Przecież tylko i wyłącznie dlatego nie została zaatakowana bo była bajwierniejszym wasalem Adolfa. Omijał za pomocą niej wszelakie embarga


@Mezomorfix: To powinni mi jeszcze oddać kasę za obowiązek szkolny, bo to był zmarnowany czas, indoktrynacja i psucie głowy. Obecnie swoje straty wyceniam na przynajmniej 7 000 000 $. Pomijam fakt, że musiałem zmarnować 10 lat na odkłamywanie rzeczywistości, co kosztowało mnie masę pracy i pieniędzy. Ale i tak