Wpis z mikrobloga

16-22 lata to najlepszy wiek jeżeli chodzi o kobiecą urodę i nawet z tym nie handlujcie...

Później niemal natychmiastowo skóra kobiet robi się cienka, sucha i pomarszczona jak u starej raszpli, a ostatki młodzieńczego wdzięku na twarzy raptownie wypiera grażynowatość...

Zresztą każdy mężczyzna jest tego mniej lub bardziej świadomy, niektórzy po prostu usilnie oszukują samych siebie, mimo że ich ciało wszystkimi zmysłami wskazuje im prawdę.

#przemyslenia #rozowepaski #uroda #prokuratorboners #p0lka #logikaniebieskichpaskow
  • 43
@MadokaDobraWaifu: Moralność? Jak się stylizuje na dorosłą ma cycki to jedynie prawo tutaj stanowi barierę. Obecnie seksualnością wracamy do średniowiecza gdzie 12 latki już współżyły. Nie jest to pedofilia w żaden sposób jedynie jest to obecnie zakazane. Dalej wiele osób nie potrafi odróżnić zwyrola jakim jest pedofil od kogoś kto lubi młode dziewczyny a nie dzieci.
@monster-erni: Pedofilia to jaranie się dziećmi o niewykształconych trzeciorzędnych cechach płciowych. Dotyczy to chyba wszystkich 12 latek i większości 14 latek.

Rżnięcie wyjątkowo dojrzałej fizycznie 14 latki pedofilią nie jest. Ale jeżeli masz powiedzmy +20 lat to jest co najmniej dziwne żeby nie powiedzieć #!$%@?. Uprawiasz seks de facto z dzieckiem, które mając odrobinę talentu możesz zmanipulować w dowolny sposób. Dlatego osobiście mnie takie "związek" przeraża.

Nie wiem co madoka sądzi,
@monster-erni: @misterbrian: Seks między dwoma nawet dojrzałymi ludźmi może być nieetyczny. Najprostszy przykład: sekretarka 29 lat i szef 36. On proponuje jej spotkanie, po którym dochodzi do stosunku.
Różnica wielu nie ma tu znaczenia, pedofilia oczywiście nie zachodzi, ale różnica w ich pozycjach społecznych jest raczej oczywista. Jak ustalisz jednoznacznie, czy było przyzwolenie z jej strony? Na jej decyzję wpływa masa innych czynników, wywodzących się z tego, że nie zna
@monster-erni: A to ciekawe w sumie. Bo twoje zaburzenie chwieję trochę teorią power imbalance jaką nakreśliła madoka. Ale tylko trochę. Wciąż zakres doświadczeń życiowych twój a hipotetycznej dajmy na to szesnastki dramatycznie się różni. Posiedzę sobie tu z tobą cichutko i poczekam na wyrok Femenu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@monster-erni: Gadałem z nim trochę, i ciekawi mnie czy fakt że jesteście zaburzenie w podobny sposób kształtyje wasze poglądy na podobną modłę. Generalnie jak mu się ban skończy to polecam jego posty. Mizogin jak #!$%@?, ale idiotą nie jest.