Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 563
Gorąco nie polecam assistance #skoda.

Wczoraj w nocy pierwszy raz od chyba 10 lat potrzebowałem pomocy na drodze i po 30 min oczekiwaniu na "zgłoszenie się konsultanta" odpuściłem, bo mi po prostu odmarzla dupa (było na minusie, a silnika nieoglem odpalać).

Na szczęście było też assistance od ubezpieczyciela, którego infolinia odebrała od razu i laweta zjawiła się w ciągu 30 min i odholowała do serwisu.

Auto praktycznie nowe o wartości 150k z pełnymi pakietami assistance itd...

Bardzo brzydko Skoda.

#ubezpieczenia #motoryzacja
tomek4 - Gorąco nie polecam assistance #skoda. 

Wczoraj w nocy pierwszy raz od chyba...

źródło: comment_h0BLg4vJrhfbo3LUtM1PfDz5KEr9O9jH.jpg

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
@perzon: Każdy kto umie liczyć pieniądze. Podstawowy Superb kombii, to 104k, Scout to prawie 170k. One już dawno nie są tanie przy niektórych modelach.
Daj mi w tej klasie kombi ze światłami full led, mocnym dieslem, dobrym automatem, wielkim bagażnikiem i wypasionym tempomatem, a ten skodowy umie dużo. Na końcu daj mi tak dobre warunki finansowania jak Skoda. Od razu dodam, że dla klienta indywidualnego taka Kia i Ford ssą i
  • Odpowiedz
Daj mi w tej klasie kombi ze światłami full led, mocnym dieslem, dobrym automatem, wielkim bagażnikiem i wypasionym tempomatem, a ten skodowy umie dużo. Na końcu daj mi tak dobre warunki finansowania jak Skoda. Od razu dodam, że dla klienta indywidualnego taka Kia i Ford ssą i to bardzo.


@DanielAquarius: xD no to właśnie masz swoje autko, zabaweczka najeżona tanią elektronika xD, ale fajne, bo full led, "dobry automat" i inne
  • Odpowiedz
@Student_AWAS: Bo ja kupuję samochód na 1000000 lat... Większość ludzi bierze samochód na kilka lat leasingu i kolejny. Nikt kto ma rozum, trochę doświadczenia i pieniądze nie bawi się w szukanie używek, bo nie ma czasu na głupoty. Samochód, to narzędzie i ma odwalać swoją robotę.
Ło panie, samochody to tylko od 2 litrów i tylko manual i tylko benzyna, tylko od skośnookiego, najlepiej sprzed 1990 roku, to wtedy skończyli robić
  • Odpowiedz
Pozdrawiam użytkowników Kii Optimy, kto wie ten wie o co chodzi...


@DanielAquarius: czyli mnie np. Mam i jestem zadowolony, jak to z Kii.

Sam mam koreańskie i nie narzekam, ale Toykę tez mogę polecić. To właśnie jakośc tych aut wychodzi po latach, gdy jeźdżą i pokonują kolejne kilometry bez problemów.

Ale ja mam nową Kię, mam pokazać dokumenty?xD nienormalny człowieku, zejdź ze mnie, bo źle trafiłeś. Mam MY2017 Optimę i MY2013
  • Odpowiedz
@kon-jakub: no właśnie pomyślałem o tym przez moment, tylko sprzedawca mi to tłumaczył tak, że czerwony SOS przyciskasz jak jesteś owinięty na drzewie, ten z kluczykiem to się umawiasz na serwis w godz. pracy ASO. Może źle zrozumiałem ich działanie. Ciekawe czy byłby większy priorytet...

@Lancernik

skoda za 150 koła?? Jak można z własnej nieprzymuszonej woli wydać 150k na skode ?!?


@perzon

tak poza konkursem, kto kupuje skodę za 150k :O
  • Odpowiedz
@DanielAquarius: aaa, kolego - nie chcę Cię tu zarzucać jakimiś rankingami niezawodności i innymi - odpuść, to przegrana sprawa. VAG to syf, w USA mówi się na to eurotrash nie bez powodu. Auta dla ekonomicznych samobójców.
  • Odpowiedz
@tomek4: ej ale ty se zobacz w jakich godzinach jest czynna ta infolinia, bo nie chce mi się wierzyć w 30 minut kolejki o takiej wieczornej godzinie. Jak pracowałem w orange to tak się #!$%@?śmy dzwoniąc na dział ubezpieczeń, oni pracowali do 18:00 i jak zadzwoniłeś później to będziesz sobie wisiał na melodyjce do usranej śmierci, tam był ustawiony auto-drop chyba po 20 minutach. I jak nam się wciskać tej sprzedażowej
  • Odpowiedz
@tomek4: To tak ze wszystkim - póki jesteś zainteresowany to chcą Ci loda #!$%@?ć. Jak już kupisz i dzwonisz żeby się coś nawet zapytać to mają Cie zazwyczaj kompletnie w dupie.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomek4 trzeba było ten czerwony sos przetestować XD albo informacyjny żeby auto samo zadzwoniło ;) zawsze chciałem w moim spróbować ale się cykam
  • Odpowiedz