Wpis z mikrobloga

@blinxdxb to chyba najbardziej zakompleksiony koleś na tagu #gielda i #motoryzacja , praktycznie każdy jego komentarz to obelga lub przechwalanie się ile to on ma w tym Dubaju i że on od wielu lat nie mieszka w Polsce tylko egzotycznym Dubaju.

Widocznie musi być tam traktowany jako zwykły robak, dorobkiewicz, udostępniając tu zdjęcia swoich aut, które na standardy Dubaju są co najmniej śmieszne.

Każdemu przy okazji przypomina ile maja koni, jakie przyspieszenie i że nie wymieniłby na żadne lambo czy ferrari bo nie mają nic lepszego do zaoferowania.

Jeśli chodzi o giełdę, to każdy błędnie przy jego obliczu, a przynajmniej tak mu się wydaje. Niby inwestuje, a nie wie w co, pakuje kase w ETF'y bo to najbezpieczniejsze rozwiązanie, nie wymagające wiedzy i umiejętności.

Rozumialbym te zachowanie gdyby miał 16 lat, ale 40 letni stary facet, żonaty, woli pisać ludziom pod tagiem motoryzacja, że gówno mają bo on ma BMW i parę innych aut to dowód na to jak smutnym i beznadziejnym jest czlowiekiem
  • 13
@Gimpson: Zaorski jedzie na szkoleniowców kiedy tylko może a Fijołek większość swojej techniki pokazuje za free. Owszem współpracuje z brokerami i ma z tego profity (grupa wolumenowa i orbex) ale na jego kanale na telegramie +YT i FB udziela się zupełnie za darmo.
@tank_driver: Znam temat i go nie ruszam. Nikt normalny zarabiający na rynku w większości nie udziela się w takich kwestiach jak ci wyżej wymienieni. Ok, Zaorskiego raczej bym nie zaliczył to powyżej grupy, choć moim zdaniem ciągłym mówieniem zapraszaniem itp. promuje trochę osobę innych szkodników. Wiesz co jaki ktoś mówi że jest profesjonalista i widzę że jego platforma to MT4 i gra przez brokera MM itd. zamiast na rynku futures to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gimpson: a Ty dalej masz bol dupy o to z że śmieje się z Twoich prognoz, gdzie lepiej inwestować odwrotnie do tego co mówisz? Pomogłem kilkudziesięciu mirkom zacząć zarabiać ,(w przeciwieństwie do wielu osób na tagu nie gram wirtualnie i nie naganiam za prowizje), jednego nawet ściągnąłem do Dubaju i pracujemy razem. Piszesz do tego oszczerstwa, że inwestuje nie wiem w co, gdzie dokładnie opisuje w co i doradzam innym, gdzie
blinxdxb - @Gimpson: a Ty dalej masz bol dupy o to z że śmieje się z Twoich prognoz, ...

źródło: comment_P6OnO34ldWhn83L8DN4nNYHcTqH4DmlG.jpg

Pobierz