Wpis z mikrobloga

Uwaga uwaga! Poszukujemy razem z @Althorion jeszcze 2 osób do papierowego #rpg #gry #grybezpradu ( ͡° ͜ʖ ͡°) macie szansę do dzisiaj, do godziny 20-21. Chcę, żeby to była wykopowa gra, ale jeśli nikt się nie zgłosi dobierzemy inne osoby. Kto pierwszy ten lepszy.

Jedyne obecne założenie to system fantasy. Reszta do ustalenia po skompletowaniu składu. Kto pierwszy ten lepszy :-) pozdrawiam i czekam na zgłoszenia( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 42
  • Odpowiedz
@lenovo99: początkujący też są mile widziani. To nie neurochirurgia, łatwo wszystko opanować.

@cyrkon: @Duzy_Dziki_Zwierz: niestety ja nie potrafię prowadzić sesji tekstowo, bo brakuje mi możliwości reagowania na bieżąco, a pisanie elaboratów raz na kilka dni mi nie bardzo odpowiada, szczególnie gdy trzeba przeprowadzić jakiś dialog.

@tomek7322: prawdopodobnie ja będę prowadził, chyba że zmienicie zdanie.
  • Odpowiedz
@Althorion: No i w porządku, gusta są różne, po prostu pytałem. Jak najbardziej rozumiem niechęć do sesji tekstowych - pisanie jednak TRWA, więc i taka sesja tekstowa jest dosyć rozwlekła. Ja jednak, przetestowawszy oba systemy, zdecydowanie wolę pisać. Czuję się wtedy dużo pewniej, nie wszystko też dobrze odgrywałoby mi się głosem. Gra powinna być zabawą, nie stresem. :p Z tą myślą - życzę Wam miłej zabawy właśnie, a sam szukam dalej.
  • Odpowiedz