Wpis z mikrobloga

Komunizm nie działa bo nie da się zmienić natury ludzkiej tak żeby dostosować ją do komunizmu


@Drakii: Aha, czyli ludzie lubią #!$%@?ć po 14 godzin za miskę ryżu i mają to w naturze. A jeszcze bardziej lubią robić na kogoś innego.
  • Odpowiedz
Czyli jednak wolą komunizm.

@Solstafir: No tak, bo za komuny nikt nie umierał z głodu i nie stał w kolejkach. To wszystko imperialistyczna zachodnia propaganda.
  • Odpowiedz
Tak bardzo wolą komunizm że jak na razie każda próba wprowadzenia go skończyła się buntem społeczeństwa.


@Drakii: A jak #!$%@? powstał socjalizm twoim zdaniem? Tylko przez bunt społeczeństwa przeciw kapitalizmowi.

Społeczeństwo zawsze jak się buntuje to chce więcej socjalizmu. Nigdy więcej kapitalizmu. Nigdy w historii nie było strajku ani rewolucji z kapitalistycznymi postulatami. Obecnie masz wielkie strajki we Francji. I co, czego oni chcą? Czego się domagano w największym strajku w
  • Odpowiedz
@Drakii: No co ty, czemu, przecież ci wszyscy strajkujący zapomnieli że kuc Draki z wykopu powiedział że ludzie zawsze protestują przeciwko socjalizmowi?

Niech pomyślę... Z ruchem żółtych kamizelek sympatyzują takie komuchy jak mieszkający we Francji Bruno Drweski czy Towarzysz Michał....
Przemyśl to zanim bedziesz #!$%@?ł jak to ludzie prostetują przeciwko komunizmowi.
  • Odpowiedz
@Solstafir: Gdzie ja napisałem że ludzie zawsze protestują przeciwko komunizmowi? Ty chyba masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem. We Francji nie ma komunizmu żeby ludzie przeciwko niemu protestowali...
  • Odpowiedz
Tutaj:

Tak bardzo wolą komunizm że jak na razie każda próba wprowadzenia go skończyła się buntem społeczeństwa


@Drakii: Pokaż mi jeden przypadek w historii gdzie władza postanowiła znacjonalizować własność KAPITALISTÓW i ludzie zaczęli protestować żeby nie "okradać tych biednych kapitalistów"
  • Odpowiedz