Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@draxter: po części masz rację, po części nie. Rozwój pantofelków rzeczywiście jest zbędny. Ale szkoła wszystkiego cię nie nauczy. Od tego masz rodziców, żeby ci pokazali jak się odnaleźć w świecie. A jak nie oni, to od tego masz oczy, mózg i język, żeby albo obserwować innych albo zapytać kogoś.
Do szkoły masz też pretensje, że nie nauczyli jak obsługiwać kasę samoobsługową?
@Qraape: z tym, że takich informacji nie ma nigdzie jasno podanych. Czasami pytałem o takie rzeczy tutaj na mirko, to mówili "idź się zapisz do lekarza", ok, ale jakiego? gdzie? i wtedy był koniec tematu. W ogóle nie ogarniam tej służby zdrowia. A jak sobie pomyślę, że miałby jeszcze stać i czekać w jakiejś kolejce, to już wolę zdechnąć. I jeszcze te stare baby, które chodzą się badać co miesiąc blokując
@FHA96: dlatego nie chodzę do lekarza, bo nie umiem, nie wiem jak i gdzie miałbym się rejestrować. Szkoła, ani rodzice mnie tego nie nauczyli. Jestem nieprzygotowany do życia, ale żyć muszę. Mam 26 lat.

#!$%@?
@smallboobslover: @draxter:
Nikogo nie uczyli tego w szkole, a jednak wszyscy potrafią.

Postowac na mirko tez Cie nie uczyli. Ani masturbacji. Ani grac w gry na kąkuterze.

A jednak wszystkich tych rzeczy byłeś w stanie sam sie nauczyc, pomimo ich wysokiego stopnia skomplikowania.

Załóżmy jednak ze mowisz prawde.

Rozpisze Ci dwie wersje.

Cześć wspólna dla obu:
Wybierasz rodzaj lekarza. Jeśli idziesz za darmo na nfz wtedy wybierasz interniste. Wybierasz go